V listopadu 2017 vyšly tyto články:

12>>
30.11.Dominik Pavlát: „Každý zápas makáme na sto procent.“KLA - KAD 3:1, 27.kolo | Jiří Novotný, Jan ŠejhlK l a d n o / K a d a ň - V rámci 27. kola WSM Ligy Trhači cestovali na led kladenských Rytířů. Favorizovanému celku sice dokázali vstřelit vedoucí gól, domácím se ale podařilo vyrovnat a na začátku třetí části skóre otočili. Kadaň byla přesto ve hře až do samého závěru, kdy Rytíři pečetili na 3:1, na čemž měl velkou zásluhu brankář Dominik Pavlát, jenž svůj tým mnohokrát podržel.
30.11.Kadaňské ženy se sešly po dvaceti letechRobert ČernýK a d a ň - Letos je tomu dvacet let kdy v Kadani zanikl ženský hokej. Některé hráčky, ale pokračovaly dál v hokejové kariéře v jiných klubech. Po dvaceti letech se sešly, aby si připomněly staré časy a zavzpomínaly si, jak bylo před několika lety a samozřejmě nechybělo ani malé připomenutí, jaké je to krásné vrátit se po letech na led. Pár hráček si tedy obulo brusle a vrátily se zpět v čase.
29.11.Kadaň v Kladně ztratila vedení a vrací se bez boduKLA - KAD 3:1, 27.kolo | Sabina NovákováK l a d n o / K a d a ň – Hráče v černožlutých dresech čekala v rámci sedmadvacátého kola WSM Ligy těžká zkouška se čtvrtým Kladnem. Do zápasu vstoupila lépe právě Kadaň, která otevřela skóre zásluhou Romana Chlouby v přesilovce. Netrvalo dlouho a Rytíři vyrovnali. Středočeši se na začátku třetí periody dostali do vedení a na konci střetnutí zvýšili na dvougólový rozdíl. Tím tak definitivně zpečetili osud Kadaňských.
28.11.Uloupí Trhači v Kladně body do tabulky?KLA - KAD 3:1, 27.kolo | Sabina NovákováK l a d n o / K a d a ň – Svěřenci Jiřího Čelanského a Miroslava Buchala se v rámci sedmadvacátého kola WSM Ligy vydají na kladenský ČEZ Stadion, kde budou mít možnost oplatit Rytířům porážky 2:3 z předchozích dvou letošních vzájemných duelů. Zatímco Kadaňští se stále drží poslední příčky, Kladno se vyhřívá na čtvrtém průběžném místě a na prvenství mu schází pouhé čtyři body.
26.11.Tadeáš Dvořák: „Nebylo to nijak zvlášť výjimečné.“KVA - KAD 4:1, 26.kolo | Kateřina Kundertová, Kamila StröerováK a r l o v y V a r y / K a d a ň - Trhači odjeli ke 26. kolu WSM Ligy do Karlových Varů, kde se ve druhém derby sezóny dlouho prali o body. Naději držel padesát devět minut se 31 úspěšnými zákroky Tadeáš Dvořák, jenž ze čtyř gólů inkasoval pouze dva, jelikož Jakub Flek i Václav Skuhravý dávali v závěru do prázdné. Dvaadvacetiletý gólman odešel s úspěšností zákroků přes 93 procent.
26.11.Trhači přišli o remízový stav a padli s rysyKAD - FRM 1:3, 35.kolo | Sabina NovákováK a d a ň – Trhači po prohraném sobotním utkání v Karlových Varech přivítali na svém ledě o den později v rámci předehrávky pětatřicátého kola WSM Ligy rysy z Frýdku-Místku. Téměř všechny změny stavů se odehrály v úvodní části zápasu. V první periodě se hosté dostali do vedení, vzápětí zvládli Kadaňští vyrovnat. O remízový stav však přišli o pár minut později. Poslední branku utkání přidal na konto znovu Frýdek-Místek, a odvezl si tak z Kadaně tři body.
26.11.„Přesilovky rozhodují,“ věděl Nicolas HlavaKAD - FRM 1:3, 35.kolo | David PanuškaK a d a ň – Nicolas Hlava osmou trefou v kadaňském dresu vyrovnával v první třetině proti Frýdku-Místku na 1:1. Z pohledu domácího celku to bylo ovšem vše, rysi využili další dvě přesilové hry a z severu Čech si odvezli z předehrávky 35. kola WSM Ligy všechny tři body. Třiadvacetiletý útočník neměl po utkání, v němž padly všechny góly v přesilovkách, zábrany a spokojený nebyl.
25.11.Trhači ztratili bodovou naději až v závěruKVA - KAD 4:1, 26.kolo | Sabina NovákováK a d a ň – Černožlutí vyjeli v rámci šestadvacátého kola WSM Ligy k sousedům do Karlových Varů, kde pro ně mnoho tváří nebylo cizích vzhledem k loňské vzájemné spolupráci obou klubů. Utkání začali lépe Trhači, když se dostali do vedení, ale v téže třetině domácí vyrovnali. Do posledních minut třetího dějství však měli svěřenci Jiřího Čelanského a Miroslava Buchala stále šanci dorovnat jednogólovou ztrátu, ale při hře bez brankáře dvakrát inkasovali na rozdíl tří branek.
24.11.V sobotu ve Varech, v neděli doma s rysyKVA - KAD 4:1, 26.kolo | Jiří Novotný (KAD), Sabina NovákováK a d a ň - Ve středu se Trhači takřka po měsíci dočkali další tříbodové vzpruhy, trápící se ústecký Slovan přehráli 4:2. Tentokrát ale kadaňské hokejisty čeká soupeř ze samotného čela tabulky, HC Energie Karlovy Vary. Podaří se Kadani bodovat na ledě týmu, který ještě v loňské sezoně brázdil extraligová kolbiště? Úvodní buly padne v KV Areně tuto sobotu 25. listopadu v 17:00. Hned o dej později se na zimním stadionu v Kadani uskuteční předehrávka 35. kola. Souboj s Frýdkem-Místkem startuje už v 15:00.
23.11.Flynn o zrušení trestu: „Nehrálo roli, že mě zná.“KAD - UNL 4:2, 25.kolo | Sabina NovákováK a d a ň – Za Trhače si v derby s Ústím podruhé zahrál mladoboleslavský mladík Oscar Flynn, který Kadaňským vypomůže během měsíčního hostování a byl tedy přítomen u páté výhry kadaňského celku. Premiéra v prvoligovém hokeji to pro něj však nebyla. Jeden zápas stihl před nástupem do Kadaně odehrát i za Slovan. Stejný počet utkání odehrál i za svůj rodný hokejový klub z Mladé Boleslavi, kde si střihl rovnou extraligovou soutěž.
22.11.Kadaň srazila v derby Slovan a bere tři bodyKAD - UNL 4:2, 25.kolo | Kateřina KundertováK a d a ň - Trhači vyzvali ve 25. kole WSM Ligy na vlastním ledě Slovan, se kterým sehráli druhé derby v sezóně. Jelikož na ústeckém ledě vysoko prohráli, měli blízkému soupeři co vracet. Svěřenci Jiřího Čelanského si vytvořili na začátku dvougólový náskok, který svítil na světelné tabuli i po šedesáti minutách. Dva kanadské body si připsali Jaroslav Kůs a Šimon Szathmáry za gól a přesnou přihrávku.
22.11.„Kluci mi hodně pomohli,“ děkoval Dominik PavlátKAD - UNL 4:2, 25.kolo | Sabina NovákováK a d a ň – Trhači mají za sebou další výhru. Tentokrát zdolali rivala z Ústí nad Labem. Dění na ledě poprvé od počátku utkání přihlížel v brankovišti Dominik Pavlát. Jednou již nastoupil v utkání proti Českým Budějovicím, kde však střídal kolegu Tadeáše Dvořáka.
21.11.Uspějí Trhači v derby s ústeckým Slovanem?KAD - UNL 4:2, 25.kolo | Jiří Novotný K a d a ň - Minulý týden se Kadaňským podařilo urvat cenné dva body na ledě dalekého Frýdku-Místku, v následujících dvou zápasech ale vyšli bodově naprázdno. Nyní je na programu tradiční krajské derby, v němž Trhači vyzvou Ústí nad Labem. Podaří se jim položit Slovan na lopatky? Utkání startuje ve středu 22.11. v obvyklých 18:00.
20.11.WSM Liga bude pomáhat. Zapojte se s Ústím i vy!KlubK a d a ň - Už podruhé proběhne v rámci WSM Ligy charitativní týden, do něhož se zapojí také Trhači. Konkrétně se tak stane během nejbližšího domácího střetnutí s Ústím nad Labem. Kromě toho poskytne kadaňský klub dvě hokejky do charitativní aukce.
20.11.Kadaň padla v Třebíči, Hlava dal dva gólyTRE - KAD 4:2, 24.kolo | Kateřina KundertováT ř e b í č / K a d a ň - Trhači odjeli ke 24. kolu WSM Ligy do Třebíče, kde nezačali dobře. Po první třetině odcházeli svěřenci Jiřího Čelanského se třígólovým mankem, což zapříčinilo premiérový start gólmana Patrika Spěšného v kadaňském dresu. Během druhého dějství sice Nicolas Hlava vstřelil dva góly, ale domácí přidali ještě jednu trefu, díky které si vítězství pohlídali až do závěrečné sirény.
19.11.Kadaňští mají šanci zopakovat výhru proti TřebíčiTRE - KAD 4:2, 24.kolo | Sabina NovákováT ř e b í č / K a d a ň – V pondělí 20. listopadu se uskuteční čtyřiadvacáté kolo WSM Ligy, ve kterém Trhači vyrazí do Třebíče. Už jednou zvládli před domácím publikem třebíčské hokejisty porazit. Jednalo se o jedenácté kolo soutěže a celkem o druhou výhru. K aktuálnímu datu mají Kadaňští na svém kontě pouze čtyři výhry. Přidají na Vysočině pátou? Duel začíná v 17 hodin a 30 minut.
18.11.Úvod třetí třetiny stál Trhače zápas se VsetínemKAD - VSE 0:4, 23.kolo | Filip De BolleK a d a ň - Trhači nevstoupili do utkání 23, kola WSM Ligy zle a po dvou třetinách drželi naději na bodový zisk. Do třetí části však vstoupili lépe hosté ze Vsetína a po čtyřiceti vteřinách hry zvýšili na rozdíl dvou gólů. Místo tlaku Trhačů pak za tři minuty přišla třetí trefa Valachů, kteří už si výhru pohlídali a přidali ještě jeden gól.
18.11.Ondřej Havlíček: „Je nutné vylepšit úplně všechno.“KAD - VSE 0:4, 23.kolo | Sabina NovákováK a d a ň – Trhači mají za sebou důležité střetnutí s VHK Robe Vsetín, ve kterém bylo hlavním cílem vyhrát, jelikož se soupeř nachází v tabulce přímo nad Kadaní. Bodově se Trhači bohužel Valachům nepřiblížili. V dlouho vyrovnaném utkání se rozhodlo ve třetí třetině, a soupeř si tak odvezl tři body. Do souboje nastoupil také forvard Ondřej Havlíček, pro něhož to byl první zápas po dlouhodobém zranění kotníku.
17.11.Vyzrají Trhači nad předposledním Vsetínem?KAD - VSE 0:4, 23.kolo | Sabina NovákováK a d a ň – Trhači v rámci třiadvacátého kola WSM Ligy přivítají nováčka soutěže VHK Robe Vsetín. Oba týmy naposledy uspěly v nájezdech a nyní je čeká vzájemný souboj, v němž budou Kadaňští v sobotu 18. listopadu od 17 hodin bojovat o přiblížení se Valachům v tabulce, v níž mají Vsetínští k dobru čtrnáct bodů.
16.11.„Stálo to za tu dálku,“ culil se Jiří TupýFRM - KAD 4:5, 22.kolo | Kateřina Kundertová, Markéta MikeschováF r ý d e k - M í s t e k / K a d a ň - Trhači odjeli k dvaadvacátému kolu WSM Ligy do vzdáleného Frýdku-Místku, kde se střetli poprvé po úvodní reprezentační přestávce sezóny. Do utkání zasáhl také Jiří Tupý, jenž odehrál jedenáct a půl minuty, během kterých si připsal čtyři rány a tři střely zablokoval.