V lednu 2018 vyšly tyto články:

12>>
31.1.Motor sestřelil Trhače osmi gólyCEB - KAD 8:1, 45.kolo | Sabina NovákováK a d a ň – Kadaňští mají za sebou v rámci 45. kola WSM Ligy venkovní utkání proti ČEZ Motor České Budějovice. Již v první třetině si domácí nasbírali třígólový náskok, který v následujících dvou dvacetiminutovkách ještě o pět branek navýšili. Na straně černožlutých se prosadil jediný střelce – František Wágner. Z výjezdu se svěřenci Miroslava Buchala a Petra Klímy vrací bohužel bez bodu a na konto si přidali další vysokou porážku.
31.1.Radek Procházka: „Musíme proměňovat šance.“CEB - KAD 8:1, 45.kolo | Sabina Nováková, Filip KortusK a d a ň – Trhači do svých řad pro utkání proti českobudějovickému Motoru povolali juniorského Piráta Radka Procházku. Za pětadvacet odehraných zápasů přispěl jednou brankou a asistoval u čtyř gólů. Pro sedmnáctiletého rodáka z Benešova to byla hořká premiéra mezi dospělými a zkouška ohněm. Motor se sluní na první příčce tabulky a přestřílel Kadaň 8:1.
30.1.Trhači vyráží na jih, postaví se MotoruCEB - KAD 8:1, 45.kolo | Libor Kult, Kateřina KundertováK a d a ň - Ve 45. kole WSM Ligy cestuje kadaňská družina na led aktuálního lídra tabulky z Českých Budějovic, kde naposledy Trhači vyhráli v říjnu 2014. Letos ze vzájemných zápasů zatím nevytěžili svěřenci Miroslava Buchala s Petrem Klímou ani bod, navíc mají v zádech sérii šesti po sobě jdoucích porážek a Jihočeši doma prohráli v aktuálním ročníku jen jednou. Změní to Trhači? Odpoví duel, který začíná poslední lednový den v 17 hodin a 30 minut.
29.1.V Kadani proběhl druhý letošní Týden hokejeKlubK a d a ň - V Kadani na zimním stadionu se konal v rámci akce Týden hokeje, již počtvrté nábor s heslem „Pojď hrát hokej“. Akce začala od 16:00 registrací účastníků, přihlásilo se třináct dětí. V prostorách VIP proběhla prezentace, která představila lední hokej a klub SK Trhači Kadaň.
29.1.Kůs a Černý si prodlouží sezónu, klub s nimi nadále počítáTisková zprávaK a d a ň - V posledních dnech opustili kádr Trhačů dva hráči, kteří už několik let patří ke stabilním článkům kadaňské sestavy. Útočník Jaroslav Kůs vypomáhá Litvínovu, obránce Robert Černý se přesunul v rámci WSM Ligy do Přerova. Oba dva si tak prodlouží sezónu, která pro zbývající členy kádru skončí 24. února. Následně se však oba vrátí a budou nadále hájit černožluté barvy.
29.1.Kadaň ztratila dobře rozehraný duel s AZetemKAD - HAV 2:4, 44.kolo | Kateřina KundertováK a d a ň - Trhači vyzvali ve 44. kole WSM Ligy soupeře z Havířova, který bojuje o účast v play-off. Svěřenci Miroslava Buchala s Petrem Klímou šli během první třetiny do dvougólového vedení, o které přišli v následující dvacetiminutovce. V závěrečném dějství, v němž se začínalo od nuly, AZet potvrdil roli zápasového favorita, když dokonal obrat a pečetil výhru gólem do prázdné. Dva kanadské body si do statistik připsal kapitán Jakub Trefný, jenž první gól vstřelil a na druhý přihrál.
29.1.„Cítím se jako mladý kluk,“ pronesl Jakub Trefný KAD - HAV 2:4, 44.kolo | David PanuškaK a d a ň - Kadaňští hokejisté na domácím ledě s Havířovem prohráli 2:4, pozitivem utkání může být bodový příděl Jakuba Trefného, který se na výhře podílel jednou brankou a jednou asistencí. Poprvé v seniorské kariéře se mu navíc povedlo zaznamenat šest branek během základní části.
28.1.Kadaňští na svém ledě přivítají HavířovKAD - HAV 2:4, 44.kolo | Sabina NovákováK a d a ň – Trhači v rámci 44. kola WSM Ligy vyzvou soupeře z Havířova, který se drží na deváté příčce soutěže. Kadaňští už jednou ze tří pokusů soka porazili a mají před sebou šanci srovnat vzájemnou bilanci. Úvodní buly bude vhozeno na zimním stadióně v Kadani v pondělí 29. ledna v 18 hodin.
27.1.Trhači se vrací ze Slavie s další vysokou prohruSLA - KAD 7:1, 43.kolo | Sabina NovákováK a d a ň – Černožlutí v rámci 44. kola WSM Ligy vyjeli k dalšímu klání nad pražské Slavie. To ještě po první dvacetiminutovce vypadalo nadějně. V následujících dvou periodách se však dařilo už jen na straně Pražanů, kteří zasypali Trhače celkem sedmi góly a vysoko vyhráli. Jediným střelcem se stal lídr týmové produktivity Darek Hejcman.
27.1.Darek Hejcman: „Jsme mladí, musíme bruslit.“SLA - KAD 7:1, 43.kolo | Kateřina Kundertová, Richard WagnerK a d a ň - Trhači odehráli 43. kolo WSM Ligy v pražském Edenu, kde narazili na Slavii. V předchozím vzájemném duelu se Kadaňským podařilo získat dva body za výhru v prodloužení, na což ale nenavázali, protože k jedinému střelci Darku Hejcmanovi se nikdo nepřidal. Třiadvacetiletý útočník strávil na ledě třetí nejmenší porci minut, přesto si připsal tři střely, z kterých jedna byla úspěšná.
26.1.Kadaň míří do pražského Edenu, vyzve Slavii SLA - KAD 7:1, 43.kolo | Sabina Nováková, Marcel HollK a d a ň – V rámci 44. kola WSM Ligy se Trhači vydají na led pražské Slavie. Start je naplánován netradičně na 15. hodinu dne 27. ledna. Pražané se drží na pátém místě v tabulce a Trhači budou dělat vše pro to, aby se odlepili od poslední příčky a dotáhli se na předposlední Benátky nad Jizerou. Na ty jim momentálně schází sedm bodů.
25.1.Darek Hejcman: „Bylo to psychicky náročné.“KAD - LTM 3:8, 42.kolo | Sabina NovákováK a d a ň – Černožlutí mají za sebou bitvu s HC Stadion Litoměřice. Ta však jednoznačně vyzněla pro hosty, neboť domácí inkasovali hned osmkrát. Jedním ze střelců, kteří se podíleli na snížení náskoku soupeře, byl Darek Hejcman. Třiadvacetiletý útočník si v probíhající sezóně připsal za jednačtyřicet odehraných zápasů sedm branek a jedenáct asistencí. S touto statistikou je v čele kanadského bodování Kadaně.
24.1.Kadaň padla, Litoměřice ji rozstřílely osmi gólyKAD - LTM 3:8, 42.kolo | Kateřina KundertováK a d a ň - Trhači vyzvali ve 42. kole WSM Ligy Litoměřice s kterými padli o pět branek. Stadion si v první třetině vypracoval pětigólový náskok, který pohodlně hájil až do závěrečné sirény. Za domácí se prosadili Darek Hejcman, Jakub Chrpa a Martin Tůma. Kadaňští podlehli počtvrté za sebou, doma prohráli o pět gólů podruhé v řadě.
23.1.Trhači vyzvou na vlastním ledě Litoměřice KAD - LTM 3:8, 42.kolo | Sabina NovákováK a d a ň – Další domácí duel 42. kola WSM Ligy je naplánovaný na středu 24. ledna. Úvodní buly bude vhozeno v 18 hodin na zimním stadioně v Kadani. Role soupeře se pro tentokrát zhostí HC Stadion Litoměřice, který se drží na jedenácté příčce soutěže. V posledním sehraném zápase zaznamenal vysokou porážku s Frýdkem-Místkem. Trhači minulé kolo taktéž ztratili, avšak těsným rozdílem v Přerově.
20.1.Dva Szathmáryho góly na Přerov nestačilyPRE - KAD 3:2, 41.kolo | Kateřina KundertováP ř e r o v / K a d a ň - Trhači se vydali k 41. kolu WSM Ligy do Přerova, kde se hrálo do dvaadvacáté minuty bez gólu. Zubři si poté vypracovali dvougólové vedení, které sice Šimon Szathmáry snížil, ale zásluhou Tomáše Doležala domácí opět odskočili na dvě branky. Poslední naději vykřesal druhým gólem v duelu kadaňský obránce, vyrovnat už se svěřencům Miroslava Buchala s Petrem Klímou nepovedlo, takže se vracejí bez bodu.
19.1.Ondřej Buchtela: „Musíme zabojovat."KAD - KLA 0:5, 40.kolo | Ondřej BartůněkK a d a ň – V rámci čtyřicátého kola WSM ligy zavítali na kadaňský zimní stadion Rytíři z Kladna. Trhači v první dvacetiminutovce drželi se silným soupeřem krok. Poté si však hosté vypracovali třígólový náskok a zbytek utkání už byl v režii hostů. Kladenští nakonec brali tři body za výhru. Do zápasu také zasáhl mladý obránce Ondřej Buchtela, který na ledové ploše strávil celkově 11 minut a 10 vteřin.
19.1.Oplatí Trhači Zubrům tři letošní porážky?PRE - KAD 3:2, 41.kolo | Sabina NovákováK a d a ň – Trhače čeká daleká cesta do Přerova, kde sehrají 41. kolo WSM Ligy. Oba kádry z minulého kola soutěže nevytěžily jediný bod, a tak budou chtít bilanci napravit. Cíl svěřenců Miroslava Buchala a Petra Klímy je jasný – vyhrát a postupně se odlepovat ode dna tabulky. Na předposlední Benátky nad Jizerou totiž ztrácí čtyři body. Na druhé straně Zubři by se jistě rádi vyrovnali tříbodovou výhrou třetímu Kladnu. Duel startuje v sobotu 20. ledna v 17 hodin Meo Aréně.
17.1.Trhači podlehli Kladnu, Rytířům gól nedaliKAD - KLA 0:5, 40.kolo | Libor KultK a d a ň - Úvodní kolo závěrečné čtvrtiny základní části WSM Ligy zavedlo do Kadaně další tým z čela tabulky. Ke čtyřicátému pokračování dlouhodobé části přijeli Rytíři z Kladna, kteří si domů odvezli všechny body. Trhači začali dobře, ale z počáteční aktivity vytěžili jen břevno. Poté už mířili přesně pouze Středočeši a poslali za Pavlátova záda pět puků včetně jednoho v oslabení nebo trestného střílení. Kadaňští za celý zápas Kopřivu v brance Rytířů nepřekonali a potřetí v sezóně za šedesát minut hry neskórovali. Kladno tak vyhrálo i čtvrtý vzájemný duel, ovšem poprvé vstřelilo jiný počet gólů než tři.
16.1.Do Kadaně míří třetí Rytíři z KladnaKAD - KLA 0:5, 40.kolo | Sabina NovákováK a d a ň – V minulém kole proti Karlovým Varům skončila třetí čtvrtina zápasů. Trhači v něm nestačili na tři body i přes velkou snahu a naději. Poslední čtvrtinu Kadaňští započnou v rámci 40. kola WSM Ligy na domácím kluzišti proti třetímu týmu z tabulky soutěže, tedy proti kladenským Rytířům. Souboj odstartuje ve středu 17. ledna v 18 hodin na zimním stadióně v Kadani. A právě pro Rytíře to bude druhý venkovní zápas v řadě. Při tom posledním na ledě Prostějova odjeli bez jediného bodu.
15.1.Přijďte v úterý 22. ledna na akci Týden hokejeKlubK a d a ň - V úterý 22. ledna od 16:00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. SK Kadaň ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na Zimním stadionu města Kadaně akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!