archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.1."Nejsem vůbec spokojen se svým výkonem,"řekl Milan KostourekKAD - HBR 4:1, 46.kolo | Marcel Holl, Stanislav JiskraK a d a ň - Po vítězném zápase nad Havlíčkovým Brodem jsme vyzpovídali MILANA KOSTOURKA. Tento třicetiletý útočník působil dlouhé roky v nedalekém Chomutově. V letošním ročníku zatím nasbíral 34 bodů za 11 branek a 23 přihrávek.
31.1.Jakub Stehlík: "Zápas hodnotím kladně, protože jsme vyhráli."KAD - HBR 4:1, 46.kolo | Marcel Holl, Stanislav JiskraK a d a ň - Po zápase jsme kromě Milana Kostourka vyzpovídali také, ještě minulý týden hráče Znojma, JAKUBA STEHLÍKA. Tento mladý bek přišel před týdnem do týmů Pirátů a v zápase proti Havlíčkovu Brodu si odbyl premiéru v dresu Sportovního klubu.
31.1."Není důvod měnit taktiku, která přináší vítězství," poznamenal nový trenér Jiří DoležalKAD - HBR 4:1, 46.kolo | Marcel Holl, Stanislav JiskraK a d a ň - Od soboty je novým trenérem Kadaně JIŘÍ DOLEŽAL. Utkání s Rebely se neslo ve znamení jeho premiéry, ta byla nakonec úspěšná. Po utkání jsme se nového lodivoda střídačky Sportovního klubu zeptali na pár otázek.
30.1.Kadaň pod novými trenéry zdolala Rebely z Havlíčkova Brodu 4:1KAD - HBR 4:1, 46.kolo | Marcel Holl, Ondřej Holl, Jiří NovotnýK a d a ň - Už pod novými trenéry sehráli hokejisté Kadaně zápas s Havlíčkovým Brodem. Hned v první desetiminutovce se díky brankám Romana Chlouby a Jakuba Stehlíka dostali do dvoubrankového vedení. Čtyři minuty před koncem druhé části se stačil ještě prosadit také Milan Procházka a bylo to už 3:0. V polovině třetí třetiny se podařilo hostům snížit díky brance Pavla Musila, ale zhruba o minutu později navýšil na konečných 4:1 Danko Deveri.
29.1.Na kadaňský led míří Rebelové, uspějí domácí pod novými trenéry?KAD - HBR 4:1, 46.kolo | Marcel HollK a d a ň - Po sobotním nečekaném zaváhaní na ledě berounských Medvědů přivítá Kadaň na svém ledě Rebely z Havlíčkova Brodu. Rebelům patří v probíhajícím ročníku 6. místo v prvoligové tabulce. Na pátou Třebíč má šestibodovou ztrátu, na Kadaň ztrácí bodů osm. Havlíčkův Brod získal z posledních tří zápasu sedm bodů, prohrál v pouze v sobotním domácím utkání s Benátkami n/J (3:4p). Utkání, 46. kola, je na programu na kadaňském zimním stadionu ve středu od 18:00 hod.
26.1.Trenér Čelanský byl povolán do Chomutova, Kadaň převezme Jiří DoležalTisková zprávaC h o m u t o v - Ještě večer po domácí porážce s Bílými Tygry z Liberce odvolalo vedení Pirátů Chomutov všechny tři trenéry, kteří do té doby mužstvo vedli. Na svých pozicích skončili Mikuláš Antonik, Stanislav Mikšovic, který se bude naplno věnovat řízení Kadaně, i Jaroslav Liška, jenž se vrací k chomutovské mládeži. Tým na pátečním tréninku vedla dvojice ve složení sportovní manažer Leo Gudas a kouč juniorů Jaroslav Beck, v to dobu už naplno běžela jednání o novém kouči. Jejich výsledkem je angažování Jiřího Čelanského jako hlavního trenéra Pirátů Chomutov.
26.1.Kadaň nestačila na Medvědy z Berouna.BER - KAD 2:1, 45.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - V rámci 45. kola 1. hokejové ligy zajížděla Kadaň na led Medvědů z Berouna. Kadaň předváděla svojí formu, což vyvrcholilo gólem z přesilově hry, který vsítil Jaroslav Hafenrichter. Beroun vyrovnal taktéž v přesilové hře, když se šestnáct vteřin před druhou sirénou prosadil Radan Lenc. Třetí třetina byla nemastná – neslaná. V čase 58:28 se od modré prosadil Tomáš Beňovič. Kadaň v poslední minutě vyzkoušela hru bez gólmana, ale nic se nezměnilo a Beroun zvítězil 2:1.
25.1.Videa ze zápasu s jihočeským PískemKAD - PIS 4:2, 44.kolo | Marcel HollK a d a ň - Jako již tradičně, tak i dnes jsme si pro Vás připravili videa s ohlasy po utkání a k tomu i sestřih všech branek, které padly v utkání 44.kola první hokejové ligy ČR.
25.1.Vyloupíme doupě Medvědů z Berouna?BER - KAD 2:1, 45.kolo | Jiří NovotnýPo výhře nad posledním Pískem čeká Kadaň další soupeř z chvostu tabulky. Beroun se po 44 zápasech nachází na předposlední pozici, na dvanáctý Most ztrácí 5 bodů. Mědvědi se ale nevzdávájí. Poslední dvě kola přinesly výhry a v podobném trendu by Beroun rád pokračoval. Utkání je na programu na berounském zimní stadionu v sobotu od 17:30.
24.1.Dominik Halmoši: Zlomem zápasu byla první třetinaKAD - PIS 4:2, 44.kolo | Marcel HollK a d a ň - V brance Písku se včera objevil pětadvacetiletý plzeňský odchovanec DOMINIK HALMOŠI. Maskovaný muž v zápase proti Kadani zaznamenal 29 úspěšných zákroků, neboť za jeho záda propadly pouze čtyři, přesně mířené, střely černožlutých bojovníků. V letošním ročníku nastoupil Dominik Halmoši do jedenadvaceti duelů v dresu jihočeského Písku. Jeho procentuální úspěšnost se nachází pod hranicí 90%, konkrétně na čísle – 89,30%. Po včerejší písecké porážce na kadaňském ledě jsme se Dominika zeptali na hodnocení uplynulých 60 minut ale, i na to, jak vidí zbytek ročníku z píseckého pohledu.
24.1.Martin Mazanec: Zápasy s Pískem jsou pro mě něco vícKAD - PIS 4:2, 44.kolo | Marcel HollK a d a ň - Aby nebylo jen u ohlasů s hostujícím hráčem, tak jsme vyzpovídali píseckého rodáka, který hají barvy Sportovního klubu – MARTINA MAZANCE. Obránce s číslem 10 na kadaňském dresu se rozpovídal o tom jak prožívá zápasy s Pískem, ale i o tom co očekává od zápasu na ledě Berouna.
23.1.Kadaň porazila Písek a zvýšila svůj náskok nad dotírající TřebíčíKAD - PIS 4:2, 44.kolo | Jindřich PolednaPoslední Písek měl pro domácí hráče překvapivý vstup do zápasu a byl nejen vizuálně lepším celkem. Po zásluze se tak hosté díky brance Sedláčka dostali v 11.minutě do vedení. Kadaň otočila zápas v 16. minutě, kdy se během 22 vteřin trefili Danko Deveri a Petr Mainer. Ve druhé třetině se Písku podařilo vyrovnat ve 33.minutě, když domácí obrana zcela zapoměla na Lukáše Volfa. Vedení na stranu Kadaně strhl 7 vteřin před koncem druhé třetiny Jaroslav Hafenrichter. Čtvrtou branku domácích vsítil ve 46.minutě Karel Ton. Kadaň si tak připisuje další důležité 3 body, a protože Třebíč prohrála doma s Olomoucí, získává Kadaň nad pátou Třebíčí již pětibodový náskok.
23.1.Fanoušci Kadaně si připravili choreo na podporu zraněného bojovníka, Jirky CharouskaKAD - PIS 4:2, 44.kolo | Marcel HollK a d a ň - Jiří Charousek je od zápasu s Olomoucí mimo hru. Ze zápasu 42. kola první hokejové ligy si „Chary“ odnesl vstřelenou branku, ale i zlomeninu kotníku, lýtkové a holenní kosti a přetrhané vazy v kotníku. Domácí příznivci, kteří se scházejí především okolo bubnů, neváhali a připravili si pro Jirku povzbudivé choreo.
22.1.O další body se utkáme s posledním PískemKAD - PIS 4:2, 44.kolo | Jiří NovotnýV minulém kole naši hokejisté zajížděli na led lídra první ligy - Mladé Boleslavi. Na úvodní gól sice Kadaň dokázala zareagovat, ovšem následné tři branky už zůstaly bez kadaňské odpovědi. Kadaň tak prohrála 4:1. Ve 44. kole přijede do Kadaně soupeř z opačného pólu tabulky, kterým je o skóre poslední Písek. Zápase je na programu tuto středu od 18:00.
19.1.Kadaň podlehla Mladé Boleslavi 4:1MBL - KAD 4:1, 43.kolo | Jiří Novotný, Jitka ČechováVe 43. kole zajížděli kadaňští na led ligového lídra z Mladé Boleslavi. Úvodní gól zápasu vstřelili domácí, v 7. minutě překonal Hanuljaka Petr Kafka. Kadani se podařilo odpovědět za pouhou minutu, Jaroslav Hafenrichter našel Petra Jíru, který puk zametl do branky. Vítězný gól Mladé Boleslavi padl ve 21. minutě, kdy si Kadaň po nedorozumění obrany s gólmanen vstřelila vlastní gól. Za autora branky byl označen Aleš Padělek. Třetí branka Bruslařů padla o šest minut později, po přihrávce Marka Loskota se prosadil důrazný Roman Němeček. Definitivní tečku za utkáním udělal ve 31. minutě Lukáš Pabiška, který po rozebrání kadaňské obrany v přesilové hře zakončoval do odkryté klece.
18.1.Ubojovaný zápas s Olomoucí v obrazechKAD - OLO 3:2, 42.kolo | Marcel HollK a d a ň - V našich videích naleznete ohlasy se Zdeňkem Skořepou, Janem Strmeněm a Nikolou Gajovským. Dalším důležitým videem je sestřih branek ze zápasu. K brankám jsme přidali i moment, kdy se zranil forvard a bojovník - Jiří Charousek.
18.1.V sobotu Kadaň zamíří do Mladé BoleslaviMBL - KAD 4:1, 43.kolo | Jiří NovotnýKadaň se v minulých zápasech rozjela a dokázala porazit několik soupeřů z horních pater tabulky. Doma porazila Jihlavu i Třebíč, vítězství si přivezla také z ústecké Zlatopramen Areny. V minulém kole do Kadaně přijela druhá Olomouc, kterou Kadaň dokázala porazit 3:2. V zápase se ovšem zranil elitní forvard Jiří Charousek, který si již letos nezahraje. V sobotu Kadaň zajíždí na led ligového lídra z Mladé Boleslavi, utkání začíná v 17:30
16.1.Kadaň porazila i Olomouc, spanilá jízda Sportovního klubu pokračuje!KAD - OLO 3:2, 42.kolo | Jindřich PolednaOba celky nevyjely na led ve svých nejsilnějších sestavách. Kadaň nastoupila bez své brankářské jedničky Miroslava Hanuljaka a jen se sedmi obránci, Olomouc přijela také s několika juniory, především v obranných řadách a s nekompletními čtyřmi útoky. Domácí se ujali vedení v 5.minutě, střelcem branky byl Jiří Charousek. Hosté sice po čtyřech minutách vyrovnali, ovšem vedení na stranu domácích strhl v 16.minutě Bronislav Andres. Další branka padla až ve třetí třetině, na 3:1 zvyšoval ve dvojnásobné přesilovce Roman Chlouba. Jenže Olomouc také využila přesilovou hru, ve 47.minutě snížil na 3:2 Radim Kucharczyk. Hosté se snažili vyrovnat při závěrečném power-play, ale domácí tým si výsledek již pohlídal.
15.1.Tomáš Bartejs: Z minima jsme vytěžili maximumUNL - KAD 2:4, 41.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Odchovanec třebíčského hokeje Tomáš Bartejs momentálně bojuje na dvou frontách. V celku Kadaně si hráč s číslem čtyři na zádech stihl za deset utkání připsat dva kanadské body za asistence. O jednu gólovou přihrávku více zaznamenal Bartejs v extraligovém klubu Piráti Chomutov během jednatřiceti zápasů.
15.1.Po úspěšném derby čeká Kadaň další těžký soupeř – OlomoucKAD - OLO 3:2, 42.kolo | Marcel HollK a d a ň - Po povedeném představení kadaňských bojovníků na hřišti ústeckého Slovanu je tu další těžký duel. Na kadaňský zimní stadion přijede druhý celek tabulky - HC Olomouc. První buly utkání proti olomoucké Moře je naplánováno na středu 16.ledna 2013. Zápas začíná v tradiční čas – 18:00 hod.