Zápasy – Regionální liga staršího dorostu 2017/2018

Vybrat sezónu
SDO.:  soupiska | výsledky MDO.:  soupiska | výsledky
SŽ.:  soupiska | výsledky MŽ:  soupiska | výsledky
4.tř.:  soupiska | 3.tř.:  soupiska |
2.tř.:  soupiska |

kolodatumdomácíhosté třetiny
1. sobota 9.9. Kadaň PZ Kladno 5:3 (2:1, 1:1, 2:1)
branky a asistence domácích: Sommer (Konášek), Sommer (Konášek, Bárta), Konášek (Bláha), Psar, Bláha (Konášek)
2. čtvrtek 14.9. Piráti Chomutov B Kadaň 1:15 (0:5, 0:8, 1:2)
branky a asistence hostů: Cestr (Georgiev, Kolář), Nerad (Georgiev), Nerad (Georgiev, Bárta), Konášek (Sommer, Bláha), Georgiev (Bláha), Sommer (Bláha, Konášek), Sommer (Konášek, Novák), Bláha (Konášek), Kanický (Chlouba, Vlk), Sommer (Konášek), Bláha (Konášek), Psar (Konášek, Sommer), Bláha (Sommer, Konášek), Psar (Konášek, Nerad), Vlk (Kanický)
3. neděle 17.9. Kadaň Karlovy Vary B 1:5 (0:1, 0:4, 1:0)
branky a asistence domácích: Chlouba (Bárta)
4. čtvrtek 28.9. Kadaň Litoměřice 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
branky a asistence domácích: Bláha (Sommer, Konášek), Kanický (Hájek)
5. neděle 1.10. Most Kadaň 2:4 (0:2, 1:0, 1:2)
branky a asistence hostů: Chlouba (Nerad, Bárta), Konášek (Chlouba), Konášek (Chlouba), Bárta (Hájek)
6. úterý 3.10. Ústí n/L Kadaň 6:5 (4:3, 1:2, 1:0)
branky a asistence hostů: Konášek (Bláha), Konášek, Konášek (Bláha, Sommer), Bláha (Nouzák), Kanický (Nerad, Bárta)
7. neděle 8.10. Kadaň Děčín 13:2 (5:0, 4:2, 4:0)
branky a asistence domácích: Sommer, Bláha (Konášek), Bláha (Nerad), Kanický (Vlk, Nerad), Hájek (Georgiev), Konášek (Sommer), Kanický (Vlk, Chlouba), Nouzák (Hájek), Nerad (Kanický), Hájek (Vlk), Sommer (Bláha), Sommer (Bláha), Konášek (Kanický)
8. neděle 15.10. Louny Kadaň 4:10 (1:3, 2:4, 1:3 )
branky a asistence hostů: Bláha (Novák), Sommer (Vlk), Sommer (Novák, Cestr), Nerad (Konášek), Bláha (Sommer), Bláha (Nerad), Kanický (Chlouba), Bláha (Georgiev), Hájek (Konášek, Kanický), Kanický (Nerad)
9. pátek 20.10. PZ Kladno Kadaň 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
branky a asistence hostů: Bláha (Sommer, Konášek), Bárta
10. neděle 22.10. Kadaň Piráti Chomutov B 2:3sn (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
branky a asistence domácích: Nerad, Chlouba (Sommer)
11. neděle 29.10. Karlovy Vary B Kadaň 2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
branky a asistence hostů: Bláha (Novák), Chlouba (Bláha, Konášek), Hájek (Bárta)
12. neděle 5.11. Kadaň Ústí n/L 2:6 (1:1, 0:2, 1:3)
branky a asistence domácích: Bárta, Hájek
13. pátek 10.11. Litoměřice Kadaň 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
branky a asistence hostů: Nerad (Novák, Konášek), Kozelnický (Novák), Nerad (Chlouba, Hájek), Bláha
14. neděle 12.11. Kadaň Most 9:4 (4:2, 1:2, 4:0)
branky a asistence domácích: Hájek (Konášek), Poschl (Kozelnický), Sommer (Bláha), Hájek (Konášek), Bláha (Novák), Poschl (Kozelnický), Sommer (Cestr), Hájek (Chlouba, Nerad), Sommer
15. neděle 19.11. Děčín Kadaň 11:45  
16. neděle 26.11. Kadaň Louny 10:15  
 
 


Generální partneři

© 2015 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM