Zápasy – Regionální liga staršího dorostu 2017/2018

Vybrat sezónu
SDO.:  soupiska | výsledky MDO.:  soupiska | výsledky
SŽ.:  soupiska | výsledky MŽ:  soupiska | výsledky
4.tř.:  soupiska | 3.tř.:  soupiska |
2.tř.:  soupiska |

kolodatumdomácíhosté třetiny
1. sobota 9.9. Kadaň PZ Kladno 5:3 (2:1, 1:1, 2:1)
branky a asistence domácích: Sommer (Konášek), Sommer (Konášek, Bárta), Konášek (Bláha), Psar, Bláha (Konášek)
2. čtvrtek 14.9. Piráti Chomutov B Kadaň 1:15 (0:5, 0:8, 1:2)
branky a asistence hostů: Cestr (Georgiev, Kolář), Nerad (Georgiev), Nerad (Georgiev, Bárta), Konášek (Sommer, Bláha), Georgiev (Bláha), Sommer (Bláha, Konášek), Sommer (Konášek, Novák), Bláha (Konášek), Kanický (Chlouba, Vlk), Sommer (Konášek), Bláha (Konášek), Psar (Konášek, Sommer), Bláha (Sommer, Konášek), Psar (Konášek, Nerad), Vlk (Kanický)
3. neděle 17.9. Kadaň Karlovy Vary B 1:5 (0:1, 0:4, 1:0)
branky a asistence domácích: Chlouba (Bárta)
4. čtvrtek 28.9. Kadaň Litoměřice 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
branky a asistence domácích: Bláha (Sommer, Konášek), Kanický (Hájek)
5. neděle 1.10. Most Kadaň 2:4 (0:2, 1:0, 1:2)
branky a asistence hostů: Chlouba (Nerad, Bárta), Konášek (Chlouba), Konášek (Chlouba), Bárta (Hájek)
6. úterý 3.10. Ústí n/L Kadaň 6:5 (4:3, 1:2, 1:0)
branky a asistence hostů: Konášek (Bláha), Konášek, Konášek (Bláha, Sommer), Bláha (Nouzák), Kanický (Nerad, Bárta)
7. neděle 8.10. Kadaň Děčín 13:2 (5:0, 4:2, 4:0)
branky a asistence domácích: Sommer, Bláha (Konášek), Bláha (Nerad), Kanický (Vlk, Nerad), Hájek (Georgiev), Konášek (Sommer), Kanický (Vlk, Chlouba), Nouzák (Hájek), Nerad (Kanický), Hájek (Vlk), Sommer (Bláha), Sommer (Bláha), Konášek (Kanický)
8. neděle 15.10. Louny Kadaň 4:10 (1:3, 2:4, 1:3 )
branky a asistence hostů: Bláha (Novák), Sommer (Vlk), Sommer (Novák, Cestr), Nerad (Konášek), Bláha (Sommer), Bláha (Nerad), Kanický (Chlouba), Bláha (Georgiev), Hájek (Konášek, Kanický), Kanický (Nerad)
9. pátek 20.10. PZ Kladno Kadaň 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
branky a asistence hostů: Bláha (Sommer, Konášek), Bárta
10. neděle 22.10. Kadaň Piráti Chomutov B 2:3sn (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
branky a asistence domácích: Nerad, Chlouba (Sommer)
11. neděle 29.10. Karlovy Vary B Kadaň 2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
branky a asistence hostů: Bláha (Novák), Chlouba (Bláha, Konášek), Hájek (Bárta)
12. neděle 5.11. Kadaň Ústí n/L 2:6 (1:1, 0:2, 1:3)
branky a asistence domácích: Bárta, Hájek
13. pátek 10.11. Litoměřice Kadaň 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
branky a asistence hostů: Nerad (Novák, Konášek), Kozelnický (Novák), Nerad (Chlouba, Hájek), Bláha
14. neděle 12.11. Kadaň Most 9:4 (4:2, 1:2, 4:0)
branky a asistence domácích: Hájek (Konášek), Poschl (Kozelnický), Sommer (Bláha), Hájek (Konášek), Bláha (Novák), Poschl (Kozelnický), Sommer (Cestr), Hájek (Chlouba, Nerad), Sommer
15. neděle 19.11. Děčín Kadaň 1:4 (0:0, 0:2, 1:2)
branky a asistence hostů: Bláha (Sommer, Kanický), Kanický (Hájek), Sommer (Bláha, Kozelnický), Bláha (Kanický)
16. neděle 26.11. Kadaň Louny 9:1 (3:0, 4:0, 2:1)
branky a asistence domácíchc: Bláha (Kanický, Sommer), Bláha (Kanický, Sommer), Sommer (Bláha, Kanický), Kanický (Novák), Kanický (Sommer), Konášek (Chlouba), Cestr (Poschl), Kanický (Bláha), Bláha (Kanický, Sommer)
17. neděle 3.12. Kadaň Strakonice 7:5 (3:1, 2:3, 2:1)
branky a asistence domácích: Bláha (Sommer), Hájek (Kanický), Kanický (Sommer), Poschl (Nerad, Bárta), Sommer, Vlk (Kozelnický, Bárta), Kanický (Kozelnický)
18. neděle 10.12. Ústí n/L Kadaň 5:2 (1:0, 2:2, 2:0)
branky a asistence hostů: Sommer (Bláha), Salač (Kozelnický)
19. pátek 15.12. Kadaň Tábor 11:5 (2:1, 5:1, 4:3)
branky a asistence domácích: Chlouba (Konášek), Chlouba (Konášek, Nerad), Nerad (Konášek), Bláha (Kanický), Kanický (Georgiev), Vlk (Georgiev, Poschl), Chlouba (Konášek, Nerad), Georgiev (Vlk, Cestr), Hájek (Chlouba), Konášek (Hájek), Poschl (Cestr)
20. neděle 17.12. Kadaň Karlovy Vary B 2:3 (0:1, 0:1, 2:1)
branky a asistence domácích: Chlouba (Konášek), Bárta (Poschl)
21. pátek 22.12. PZ Kladno Kadaň 4:3sn (0:0, 3:2, 0:1 - 1:0)
branky a asistence hostů: Hájek (Nerad), Nerad (Konášek), Bláha (Kozelnický, Sommer)
22. neděle 7.1. Kadaň Příbram 5:7 (0:4, 1:1, 4:2)
Kozelnický (Bláha, Kanický), Nerad (Konášek, Cestr), Bláha (Sommer, Kanický), Kozelnický, Hájek (Konášek, Nerad)
23. pátek 12.1. Hvězda Praha Kadaň 4:2 (0:0, 1:2, 3:0)
branky a asistence hostů: Sommer (Bláha, Kanický), Bláha (Sommer, Kanický)
24. neděle 14.1. Kadaň Slavoj Zbraslav 4:5sn (1:3, 1:0, 2:1 - 0:1)
branky a asistence domácích: Novák (Hájek), Bláha (Kanický), Bláha (Novák), Poschl (Georgiev)
25. neděle 21.1. Kobra Kadaň 10:00  
26. čtvrtek 25.1. Kadaň Třemošná 19:00  
27. neděle 28.1. Písek Kadaň 14:20  
28. pátek 2.2. Strakonice Kadaň    
29. neděle 4.2. Kadaň Ústí n/L 14:00  
30. neděle 11.2. Tábor Kadaň    
31. pátek 16.2. Karlovy Vary B Kadaň 19:15  
32. neděle 18.2. Kadaň PZ Kladno 14:30  
33. neděle 25.2. Příbram Kadaň    
34. pátek 2.3. Kadaň Hvězda Praha 19:30  
35. neděle 4.3. Slavoj Zbraslav Kadaň 17:00  
36. neděle 11.3. Kadaň Kobra    
37. pátek 16.3. Třemošná Kadaň    
38. neděle 18.3. Kadaň Písek 12:30  
 
 


Generální partneři

© 2015 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM