Kadaň začala turnaj porážkou se Zvolenem

Redakce | 16.08.2012 | |

Hokejisté Kadaně zahájili turnaj ve zvolenu těsnou porážkou s domácím celkem. Po bezbrankové první třetině rozhodla o výhře Zvolenu druhá část, kterou domácí hokejisté vyhráli 3:2. Ve třetí třetině daly oba celky po třech brankách a utkání tak skončilo 5:4.

3.kolo, čtvrtek 16.8.2012
HKM Zvolen - Sportovní klub Kadaň  5:4  (0:0, 2:1, 3:3)
Branky a nahrávky: 26. Podkonický (Brabenec, Puliš), 32. Hraško (Ľubor Zuzin, Juraško), 48. Lukáš Jurík (Michal Chovan), 52. Mucha (Lukáš Jurík, Tomáš Škvaridlo), 57. Brabenec (Puliš, Podkonický) - 27. Mazanec (Hrabák), 45. Chlouba, 49. Hrabák (Račuk, Hanták), 51. Ton (Trefný). Rozhodčí: Štefík - Babeliak, Mikúš..
HKM Zvolen: Škrečko (Šimko) - Ťavoda, Mucha - Hraško, Juraško - Pichnarčík, Výborný - Zošiak, Špila - Chovan, Lukáš Jurík, Škvaridlo - Lubor Zuzin, Podkonický, Méry - Puliš, Brabenec, Peter Zuzin - Leskovjanský, Huňady, Sikela
Sportovní klub Kadaň: Hanuliak (Strmeň) - Mazanec, Kolář - Opalek, Pavlas (C) - Trefný, Schmidt - Kolčava, Dostál - Andres, Charuousek (A), Seman - Stoklasa, Tvrdek, Hofmeister - Ton, Chlouba, Račuk - Hrabák, Hanták, Deveri

Michal Jäger (SK Kadaň): Ačkoliv jsme před zápasem strávili 8 hodin v autobuse, podali jsme parádní výkon. Prohráli jsme sice 5:4, ale mohlo to být klidně i obráceně. ´Při posledním gólu přešel puk za čáru asi jen o 3 cm, domácí měli velké štěstí. Odehráli jsme zatím jednoznačně nejlepší zápas v přípravě. Na turnaji máme jasně nejmladší mančaft, Zvolen hraje na Slovensku extraligu, jsem s nasazením a projevem hry spokojen.