Útočník Jaromír Kverka: „Zlomily nás dvě branky Havířova ve třetí třetině.“

Tereza Doksanská | 08.02.2016 | |

Kadaň - V rámci 49. kola WSM ligy přivítala Kadaň na svém ledě daleký AZ Havířov. Dvě třetiny se hrál vyrovnaný hokej, avšak Havířov ve třetí třetině odskočil na Trhačům na dvoubrankové vedení. Kadaňští dokázali už jen upravit skore na 4:3. Jednu ze tří kadaňských branek vstřelil Jaromír Kverka.

Jardo, s Havířovem jste hráli dvě třetiny vyrovnaně, nakonec jste prohráli 4:3…
Myslím si, že jsme nehráli špatně, hráli jsme docela dobře. Bohužel nás zlomily dvě branky ve třetí třetině.

Co byste označil jako zlomový okamžik utkání?
Třetí branku, na kterou jsme nedokázali odpovědět, a už to nebylo ono.

Vstřelil jste branku na 1:1. Jak se zrodila?
V přesilové hře mi to tam někdo posunul, vystřelil jsem a se štěstím to tam spadlo.

V utkání jste byli často vylučovaní, nebralo vám to síly?
Každé oslabení bere síly. Dostali jsme z toho i branku. Bylo to vyhrocené utkání a ty fauly se zrodily, tak to v hokeji je.

Jaký byl Havířov soupeř?
Havířov byl velmi těžký a urputný protivník.

Prohráli jste šesté utkání v řadě. Lze mluvit o krizi?
Krize... Myslím si, že krize to není. To se prostě stává. Na tým to dolehne a je na nás, abychom se zvedli a vyhráli ještě nějaké utkání

Ve středu zajíždíte na led Litoměřic. Co od utkání očekáváte?