Dnešní prohra nás mrzí, lituje kapitán Jakub Trefný

Tereza Doksanská | 08.02.2016 | |

Kadaň - Ve 49. kole WSM ligy Kadaň prohrála i napočtvrté s Havířovem. Po první a druhé periodě byl stav vyrovnaný. Havířov navýšil skore až ve třetí třetině dvěma brankami. Trhači dokázali skore vteřinu před koncem upravit na 4:3, konkrétně se trefil obránce a kapitán Jakub Trefný.

Jakube, s Havířovem jste prohráli i napočtvrté. Čím to je, že se vám na něj tak nedaří?
Abych řekl pravdu, tak nevím. Je to těžké, utkání bylo dobré a vyrovnané, mohli jsme mít body. Bohužel tam byly chyby jednotlivců, ale jsou to mladí kluci, kteří jsou nevyhraní.

Jak byste popsal zápas, který jste prohráli 4:3?
Jak říkám, bylo to nahoru dolů. Myslím si, že ve druhé třetině jsme měli převahu, začali jsme bruslit. Bylo to dobré, utkání jsme srovnali, ale bohužel jsme to nedokázali udržet. Mohli jsme vyhrát.

Jak byste popsal svoji branku, kterou jste vstřelil vteřinu před koncem?
Dobře mi to nahrál Roman Chlouba na volej a já vystřelil se zavřenýma očima a spadlo to tam. Byla to dělová rána.