Stejskal opět v Kadani

Miroslav Lučan | 10.08.2008 | |

V úterý 12.8.2008 kadaňští vyzvou dalšího soupeře v přípravném utkání. Bude to nováček letošního ročníku 1.ligy HC Benátky nad Jizerou, s nimi přijede i Jiří Stejskal, brankář donedávna hájící kadaňské barvy, který je v Benátkách na hostování z Liberce a bude základním pilířem mužstva. Úvodní buly bude vhozeno v 18:00 hodin.

HC Benátky jako nováček v letošní 1.lize musel kádr jednoznačně posílit. Jeho cílek zůstává udržení soutěže.

HC Benátky jsou z větší části závislí na extraligovém HC Bílí tygři Liberec. Jsou oficiální farmou extraligového týmu. Liberecké vedení si od tohoto plánu hodně slibuje, sami však tuší, že vše bude chtít nějaký čas.

Složení týmu:

Brankáři:
Michal Nedvídek - extraliga v Liberci, 1. liga v Třebíči, 2. liga v Jablonci
Jiří Stejskal - extraliga v Liberci, 1. liga v Liberci, Kadani, 2. liga v Jablonci

Martin Ton - 2. liga v Benátkách, Nymburce
Michal Pavlů - extraliga v Kladně, 1. liga v Hradci Králové, 2. liga v Jablonci, Chrudimi

Útočníci:
Michal Bárta - extraliga v Liberci, 1. liga ve Vrchlabí, Třebíči, 2.liga v Jablonci P
etr Zvolenský - v seniorské soutěži zatím nehrál
Michal Nevyhoštěný - extraliga v Liberci, 1. liga ve Vrchlabí, 2. liga v Jablonci
Karel Tománek - v seniorské soutěži zatím nehrál
Tomáš Hudíček - extraliga v Kladně, 1. liga v Berouně, 2. liga ve Slaném, Hodoníně

Trenéři:
Petr Haken
Luděk Škaloud
Antonín Nečas

Tým však bude v průběhu přípravy na ledě postupně doplňován hráči Liberce.

Přípravné utkání

V prvním přípravném utkání nastoupili benátečtí hokejisté proti HC Berounští Medvědi a podlehli na domácím ledě 2:3, kdy výborně zachytal právě Jiří Stejskal a Benátky tak uhrály přijatelný výsledek.

Ve druhé domácí přípravě nastoupili proti druholigovému IHC Písek. Byly lepším týmem, po dvou třetinách vedli 3:1, utkání však nebylo dohráno a počítal se výsledek po dvou třetinách.

Ke třetímu přípravnému utkání nastoupili Středočeši na ledě HC Most, po bojovném utkání však odjeli s porážkou 0:2.