Smolná porážka v Chomutově

Miroslav Lučan | 04.09.2007 | |

K a d a ň - K předposlednímu přípravnému zápasu zajížděl A-tým SK Kadaň na led sousedního Chomutova. Trenér Novák nechal odpočívat první dvě formace a dal šanci hráčům širšího kádru předvést své kvality. Zápas začali černožlutí velice dobře, již ve 3.minutě využil přesilovku Ondřej Poživil. Ve 12.minutě dokonce Tomáš Chyba poslal hosty do dvojnásobného vedení. Modrožlutí se však rychle otřepali a podařilo se jim hned snížit. Ve druhé třetině zkušenější Chomutov dokázal otočit skóre a rozhodnout musela uávěrečná třetina. Ve které si domácí pohlídali vedení a ještě přidali dvě branky. V poslední minutě již skóre jen kosmeticky upravil Jakub Bauer na konečných 5:3 pro KLH Chomutov.

11.kolo, úterý 4.9.2007
Piráti Chomutov - Sportovní klub Kadaň  5:3  (1:2, 2:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 13. Heinisch (Tauš), 25. Boušek (Révay), 35. Malinský (Havlůj), 49. Ťupa (Boušek), 50. Mikšovic (Kostourek) - 3. Poživil (Chyba), 12. Chyba, 60. Bauer (Bauer).
Využití: 1:1. V oslabení: 0:0.
Průběh utkání: 0:2, 5:2, 5:3.
Piráti Chomutov: Podolka (Štěrba) - Révay, Ťupa, Bombic, Trefný, Kolda, Černý, Chatrnúch, Malinský - Boušek, Šíp, Polodna - Jíra, Kostourek, Mikšovic - Stehlík, Charousek, Ton - Tauš, Heinisch, Havlůj.
Sportovní klub Kadaň: Stejskal (Hanuljak) - Hlubuček, Hlavatý, Kocek, Chotaš, Mašek, Poživil - Veverka, Hlusička, Kajer - Jak. Bauer, Jan Bauer, Chyba - Pražák, Kýhos, Duba - Kadlec.