Medvědi úspěšnější v prodloužení

Miroslav Lučan | 13.01.2007 | |

K dalšímu zápasu zajížděli svěřenci Miroslava Nováka do středních Čech k soupeřovi z tabulky HC Berounští Medvědi.Odjížděli nažhaveni a chtěli potvrdit, že vítězství z posledního kola nebylo náhodné. Zápas začali dobře, ve 12.minutě otevřela skóre nová akvizice Adam Kašpárek. Ještě do konce první části stihli Medvědi srovnat krok. Kadaňský tým inkasoval branku minutu před sirénou, těsně potom co se ubránili oslabení. Ve druhé třetině diváci neviděli. Severočeši nevyužili čtyři přesilové hry. V 6.minutě závěrečné části otočili Medvědi skóre ve svůj prospěch. V závěrečném tlaku, když už Kadaň hrála bez brankře, se v čase 59:44 trefil Hlusička a srovnal na 2:2. V prodloužení fauloval obránce Kloz a kadaňští tak museli do tří. Toho využil Hudíček a zajistil Medvědům vítězství 3:2.

36.kolo, sobota 13.1.2007
Medvědi Beroun 1933 - Sportovní klub Kadaň  3:2p  (1:1, 0:0, 1:1 - 1:0)
Branky : 19.Pavel (Stronko), 46.Vlček (Tvrzník), 62.Hudíček (Filip) - 12.Kašpárek (Hlusička), 60.Hlusička (Kajer) .