Darek Hejcman: „Zápas budeme chtít odehrát pro diváky.“

Tereza Doksanská | 28.02.2017 | |

Kadaň - V předehrávce pátého kola zvítězili Trhači nad Mostem 4:3 v prodloužen. Mostečtí šli zásluhou Smolky do vedení, poté ale Trhači třikrát v utkání vedli, avšak ani jednou se jim to nepodařilo udržet, až na počtvrté. Třetí kadaňskou branku vsítil útočník s číslem 27 Darek Hejcman.

Darku, s Mostem jste vyhráli za dva body, i když jste mohli vyhrát za tři. Jste alespoň s těmito body spokojeni?
Ano, jsme, ale už o nic nejde. Chtěli jsme bodovat za tři, což se nám nepovedlo, takže bereme i dva.

Jak byste průběh utkání zhodnotil?
My jsme dostali špatný první gól, což nás trošku utlumilo, poté jsme se vrátili do hry a zbytečnými chybami jsme nechali vyrovnat. Jinak si myslím, že to byl takový přátelský zápas.

Na konci druhé a začátku třetí třetiny jste měli přesilovku pět na tři, kterou jste využili. To potěší, že?
Ano, byli jsme rádi, že jsme hned ze začátku třetí třetiny dali branku na 3:2, což nám pomohlo. Byla škoda, že jsme na konci dostali vyrovnávací gól na 3:3.

Právě vy jste byl tím, kdo v početní převaze vstřelil góly, jak byste ho popsal?
Chloubič dával křižnou nahrávku dolu na Kůsáka,který mi nahrál po brankovišti a já to tam měl celkem jednoduché.

Jste už zachráněni, už vám o nic nejde. Lze zápasy využít k nacvičení různých akcí a kombinací?
Jelikož je konec sezony, tak to nelze natrénovat, ale spíše si něco zkusit, jinak to chceme už jen dohrát.

Zbývají vám odehrát poslední dvě utkání, jedno z nich ve středu s Havířovem, pojmete tento zápas jako přátelský?
Budeme se snažit vyhrát pro diváky a hrát co nejlépe.