Před brankou byla skrumáž, tak jsem tam lehnul, říká útočník Radek Veselý

Tereza Doksanská | 14.01.2016 | |

Kadaň - Ve 39. kole WSM ligy se Kadaň utkala s Přerovem. Utkání trhači dokázali z 0:2 otočit na 3:2. Jenže v poslední minutě se prosadili přerovští, utkání šlo do prodloužení, ve kterém kadaňští prohráli 4:3. Vyrovnávací branku na 2:2 vstřelil Radek Veselý.

Radku, do utkání jste nevstoupili nejlépe, ale dokázali jste zápas otočit, nakonec jste prohráli 4:3 po prodloužení. Jaký to byl zápas?
Měli jsme špatný úvod do utkání, ale dokázali jsme se z toho zvednout. Poté jsme se se štěstím dostali do vedení, bohužel jsme si toho nevážili a dopadlo to, jak to dopadlo.

V první třetině jste prohrávali 2:0, Kverka snižoval na 2:1. Řekli jste si něco v kabině po prohrané první třetině?
Řekli jsme si, že musíme pokračovat dál, tak jak jsme hráli v závěru třetiny.

Na Vaši vyrovnávací branku Vám nahrával David Kaše. Jste spokojený s jeho spoluprácí v útoku?
Ano, jsem. David Kaše je výborný hráč, takže nemůžu na něj nic říct.

Jak jste viděl z Vašeho pohledu vyrovnávací branku?