Obránce Dominik Tejnor: „Vstup do zápasu jsme měli lepší."

Tereza Doksanská | 12.10.2015 | |

Obránce Dominik Tejnor: „Vstup do zápasu jsme měli lepší.

K a d a ň - Vypjaté třinácté kolo WSM ligy odehrála Kadaň proti dalekému Šumperku. Zápas si velmi dobře rozehrála, ale ztratila vedení. Ve třetí třetině byl stav nerozhodný 3:3. V posledních minutách utkání rozhodl zápas Dominik Tejnor a zařídil domácí neporazitelnost.

Dominiku, do utkání jste vstoupili lépe...
Ano, začali jsme lépe než soupeř. Vlítli jsme na ně, takže super.

V první třetině jste dominovali, proč jste nepokračovali i ve druhé třetině?
Nevím, co se stalo. Druhé třetiny máme pokaždé špatné. Řekli jsme si, že do toho půjdeme jako v první třetině, ale nevyšlo to.

Z osmi přesilovek jste proměnili pouze jednu, v čem je chyba?
Myslím si, že máme málo pohybu. Moc se snažíme kombinovat.

Už to vypadalo, že se bude zápas prodlužovat, ale vstřelil jste vítězný gól, jak byste ho popsal?
Račuk vyjel na modrou čáru, já byl u brány. Račuk vystřelil a mě to trefilo do hokejky a padlo to tam.

Jak vnímáte, že od příštího zápasu mají ženy a děti vstup zdarma?
Je to jedině dobře. Čím více lidí, tím lépe pro nás.

Je těžké hrát tři zápasy ve čtyřech dnech?
Ne, jsme tady všichni mladí, není to problém.

V závěru Šumperk hodně tlačil, ale podržel Vás brankář Strmeň, byly to těžké momenty?
Ne, určitě ne. Strmeň byl nervózní. Určitě ve třetí třetině podržel. Měl dobré zákroky, takže v pohodě.

Zítra hrajete s Přerovem, co od zápasu očekáváte?
Budou nás hodně napadat. Hodně rychlý a důrazný hokej, jako jsme hráli u nich. Musíme se na ně dobře připravit a vyhrát.