B-tým prohrál v nájezdech

Jindřich Poledna | 17.03.2011 | |

Blízko k postupu do 2.ligy měl B-tým mužů. Problémy zmítající se Chotěboř nejdříve k zápasu málem nenastoupila, pak dvakrát prohrávala, ale vždy dokázala vyrovnat. Postupovou loterii nevyřešilo ani desetiminutové prodloužení a nakonec o všem rozhodly až samostatné nájezdy.

Kadaň se ujala vedení na konci 5.minuty, kdy využil přesilovou hru Jan Toman. Domácí Chotěboř však oplatila Kadani stejnou mincí a v 7.minutě vyrovnala také v početní výhodě. V 11.minutě hrála Kadaň dvojnásobnou přesilovou hru a na 2:1 jí využil Martin Kopáč. Domácí vyrovnali ve 23. minutě a od té doby kralovali jen brankáři.

Po 60ti minutách tak zápas skončil 2:2, přišlo 10ti minutové prodloužení a po něm i samostatné nájezdy. Tam dvakrát uspěli domácí, Kadaň branky nedocílila, a tak Chotěboř uhájila 2.ligu i pro příští sezónu.