Rebelové si na svém ledě budou muset poradit s formou Kadaně

Jakub Coufal | 08.01.2010 | |

Po 4 výhrách v řadě zajíždí Kadaňští i s plánovanou diváckou podporou do Havlíčkova Brodu, který má na Severočechy pouze 3 bodový náskok. Vyřazovací boje se nezadržitelně blíží a v bitvách o výhodné pozice se cení každý bod. Ostatní soupeři rovněž nespí, proto je třeba hnát se za každou nadějí na bodový zisk. Rebelové v poslední době ztratili zřejmě více bodů než chtěli, proto potřebují naplno bodovat. V cestě jim tak bude stát rozjetá Kadaň, kterou by případný triumf donesl na rovnocennou pozici vůči svému soupeři. Duel, který může napovědět o ambicích na play-off, začíná v sobotu 9. ledna v 17:00 v Havlíčkově Brodě.

Nejvyšší prohra
Nejproduktivnější hráč Miroslav Třetina (14+16)
Nejlepší střelec Miroslav Holec (16+12)
Nejvíce asistencí Tomáš Svoboda (10+20)
Úspěšnost gólmanů Jaroslav Suchan (91,71%)
Průměr obdržených branek Jaroslav Suchan (2,66)
* výhra - výhra prodl. - prohra prodl. – prohra

Hráči Brodu získávají v průběhu soutěže body většinou pravidelně. Ne jinak je tomu před zápasem se Severočechy. Pokud opomineme nezdary v Chomutově či doma s Hradcem, kdy Rebelové prohráli jasnými rozdíly, je soupeř Kadaně velice nepříjemným protivníkem. Domácí ztrátu 2 bodů v utkání se Šumperkem dokázali Rebelové dohnat v Táboře, odkud si hosté odvezli výhru v prodloužení. Kadaň od Vánoc oplývá dobrou formou, která je v tabulce vynesla na 10. místo ihned za hokejisty Brodu. Případný bodový zisk Kadaně by byl dozajista rázným vykročením do bojů o play-off.

Sestavy z posledních utkání:

HC Rebel Havlíčkův Brod:
Neruda (Furch) - Šulc, Jebavý, Vyhlídal, Horváth, A. Jelínek, Soldán, Pavlík, Hertl - Holec, Endál, Knotek, Smith, Třetina, Růžička, Voj. Němec, Česnek, Borovanský, Sklenář, Ondráček, Kachlík