V pondělí se jde v Kadani na hokej s Vrchlabím

Jakub Coufal | 22.11.2009 | |

Po úspěchu z dalekého Havířova měli Kadaňští na zotavení sil pouhý den a zase musí do boje. Tentokráte přivítají na svém ledě Vrchlabí, které v posledních duelech také neoplývalo skvostnou formou. Oba celky dělí pouhé 2 body, Kadaň by tak v případě úspěchu měla zajištěné stoupání tabulkou zase o chlup výše. Důležitá bitva začne výjimečně v PONDĚLÍ 22. listopadu v 18:00 v Kadani!

Nejvyšší prohra 3:6 (doma s Olomoucí)
Nejproduktivnější hráč Martin Filip (5+13)
Nejlepší střelec Jan Čaloun (9+8)
Nejvíce asistencí Martin Filip (5+13)
Úspěšnost gólmanů Radovan Biegl (91,58%)
Průměr obdržených branek Radovan Biegl (2,68)
* výhra - výhra prodl. - prohra prodl. – prohra

Aktuálně z kádru Vrchlabí

Nepříliš veselo je momentálně v Krakonošově zahrádce. Hráči Vrchlabí v normální hrací době nevyhráli již 7 posledních duelů, a jediný dvoubodový zisk přišel až v minulém kole v domácím střetnutí s Brodem. Vrchlabí se tak postupně dostalo až na 11. příčku tabulky, kde mají o 2 body méně než Kadaňští. Právě hokejisté královského města mohou doma potvrdit, že se v Kadani opět vytvořila tvrz, která příliš bodů nepouští.

Vzájemná klání

Napoprvé se hrálo v podhůří Krkonoš a černožlutí se radovali z bodového zisku. Domácí se sice v 5. minutě ujali vedení doklepnutím Čalouna, ale Kadani vycházely přesilovky. V 19. minutě vyrovnával na 1:1 Gombár a ve 29. minutě šla Kadaň brankou Hlubučka dokonce do vedení. Domácí ještě do konce druhé části srovnali - na 2:2 skóroval Beck. Stejný hráč strhl vedení na stranu domácích začátkem třetí části. Kadaň však srovnala krok v přesilovce 5 proti 3, na 3:3 vyrovnal Szakal. Oba týmy se tak po 60 minutách rozešly smírně. Druhý bod pro Kadaň získal v prodloužení Libor Hlubuček.

Sestavy z posledních utkání:

HC Vrchlabí:
Ševčík - Matějíček, Pácal, Čížek, Chmelíř, Bendík, Hrach, Hanzl - Tvrdek, Kříž, Látal - Gengel, Čaloun, Klimt - Gajovský, Hanzal, Mikšovský - Urban, Filip, Rusnák - Andres

SK Kadaň:
Závorka (Jarina) - Ťupa, Brňák, Schmidt, Szakal, Spitzer, Hlubuček, Zmeškal, Kloz - Balázs, Charousek, Boušek, Gombár, Trochta, Tauš, Rohan, Bursík, Polanský, Malát, Šíp, Freiberg