archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.10.Další zápas se sousedem v tabulce - přijíždí TřebíčKAD - TRE 0:2, 19.kolo | Jindřich PolednaPo dvou těsných prohrách se Kadaň musí střelecky probudit a svou převahu vyjádřit také střelecky. Dno prvoligové tabulky se totiž nepříjemně přiblížilo. Náš příští soupeř Horácká Slavia Třebíč je sice předposlední, avšak na Kadaň ztrácí jen 2 body a případné vítězství na Severu Čech by jí katapultovalo před náš tým. Toto důležité utkání se odehraje ve středu 2.listopadu, začátek je plánovaný na tradiční 18.hodinu.
30.10.Výsledky mládeže 24.10. - 30.10.2011Jindřich PolednaVýsledky ligových utkání a střelce branek naleznete v podrobnostech článku.
29.10.Další štace - LitoměřiceLTM - KAD 2:1, 18.kolo | Jindřich PolednaPo bídném domácím výkonu proti Šumperku jede tým bojovat o body do Litoměřic. Ty jsou momentálně o 3 body za námi a případné domácí vítězství jim pomůže dotáhnout se na Kadaň. To by už mohlo být hodně nebezpečné, protože předposlední písek má jen o 4 body méně než kadaňský celek. Trenéři budou mít již k dispozici útočníky Jaroslava Kůse a Marka Račuka, kteří byli do Kadaně půjčeni na měšíční hostování ze sousedního Chomutova.
29.10.Kadaň prohrála také v LitoměřicíchLTM - KAD 2:1, 18.kolo | Jindřich PolednaDomácí Litoměřice dokázaly využít hned první přesilovou hru a rychle se dostaly do vedení. K vyrovnání měl hodně blízko Jiří Charousek, ale trefil jen horní tyč. Na 1:1 srovnal až ve 23.minutě těsně po konci naší přesilovky Jan Stehlík. Domácí se znovu ujali vedení po odrazu puku od bruslí Martina Nováka - 2:1. Protože v poslední třetině žádná branka nepadla, zůstaly všechny 3 body v Litoměřicích a pro Kadaň začíná být situace v tabulce kritická.
26.10.Kadaň Draky podcenila a darovala jim všechny bodyKAD - SUM 3:4, 17.kolo | Jindřich Poledna, Martin GahlerK a d a ň - Začátek utkání nevypadal pro domácí špatně, rychle se ujali vedení, jenže to bylo z toho pozitivního všechno. Hosté nesložili zbraně a bojovali, což se jim vyplatilo. Nejdříve se dostali do vedení, Kadaň sice rychle kontrovala, ale jediný gól poslední třetiny vsítili hosté a touto využitou přesilovkou si připsali důležité tři body, díky kterým se dotáhli na severočeský celek.
25.10.Rozjetá Kadaň přivítá draky ze ŠumperkaKAD - SUM 3:4, 17.kolo | Jindřich PolednaPo zasloužené výhře proti Dukle přivítá Kadaň v příštím zápase hokejisty Šumperka. Ti nám ve 4.kole dovolili odvézt jediný bod, když nás porazili 4:3 po samostatných nájezdech. Tato situace by se v Kadani již neměla opakovat, naši hráči chtějí potvrdit výborný výkon proti Jihlavě a udržet si osmou příčku prvoligové tabulky. Utkání začíná ve středu 26.října v 18 hodin a všichni fanoušci jsou srdečně zvání!
24.10.Kadaň si připisuje důležité vítězstvíKAD - JIH 3:1, 16.kolo | Filip De Bolle, Martin Gahler, Jindřich PolednaK a d a ň - Hosté přijeli ve vynikající formě- z posledních 3 zápasů si třikrát připsali 3 body. Jejich sérii ale Kadaň zastavila. První zářez si připsal už ve 4. minutě Stoklasa . Druhý si, znovu po hrubce obrany, připsal v polovině třetiny Stehlík. Hosté se snažili o vyrovnání, to ale nepřicházelo. Třetí zářez na pažbě si připsal po střele od modré Revay. Hostům pomohla až druhá přesilovka 5 na 3, při které na konečných 3:1 snížil Kolafa
23.10.Přiveze nám Dukla body?KAD - JIH 3:1, 16.kolo | Jindřich PolednaPo dvou nevydařených utkáních je před Kadaní domácí dvojzápas, který rozhodne o mnohém. Kadaň nutně potřebuje 6 bodů, aby dohnala střed tabulky a utekla spodku, který se nebezpečně míří. Do cesty jí však vstoupí rozjetá Dukla, která se usadila na třetí příčce a hodlá tabulkou stoupat i nadále.
22.10.Kadaň prohrála důležitý boj o body v BerouněBER - KAD 5:3, 15.kolo | Jindřich PolednaAčkoliv byla Kadaň od začátku zápasu aktivnější, dostala v 7.minutě branku. Kadaňská radost přišla v zápětí, na 1:1 srovnal v 10.minutě Stanislav Mikšovic. Jenže domácí ještě do konce třetiny využili přesilovku a ujali se vedení, které potvrdili svým třetím gólem po dalších 29 sekundách. Na 4:1 zvýšili domácí hned začátkem 2.třetiny a s Kadaní to začíná vypadat hodně špatně. Tomáš Schmidt sice snížil při přesilovce Kadaně, ale v následující minutě se opět radovali domácí. Po druhé třetině byl tak stav 5:2. Kadaň využila svou přesilovku ve 3.třetině a Josef Eiselt snižoval na 5:3. Na víc se Kadaň již nezmohla.
21.10.Přivezeme body z Berouna?BER - KAD 5:3, 15.kolo | Jindřich PolednaPo nevydařeném domácím startu do druhé čtvrtiny, potřebuje Kadaň bodovat i na ledě soupeřů. Naším dalším sokem je celek Medvědů, kterému máme co vracet! Ve 2.kole nás totiž Beroun zaskočil a odvezl si s sebou všechny body. Po bojovném výkonu proti Olomouci trénovali kadaňští hráči koncovku a nově získané zkušenosti hodlají prodat hned v příštím zápase. V brance domácích navíc nebude s největší pravděpodobností Dominik Furch, což je pro náš celek velmi dobrá zpráva.
19.10.Kašík zamknul branku a hosté si tak odvážejí tři bodyKAD - OLO 0:3, 14.kolo | Filip De Bolle, Martin Gahler, Jiří NovotnýK a d a ň - Hosté od začátku neponechali nic náhodě a brzy se po brankách Haluzy a Pšurného dostali do vedení 2:0. Domácí se sice snažili o vyrovnání, ale Kašík skvělými zákroky podržel svůj tým. A když už nezastavil střelu on, zastavila domácí střelce branková konstrukce. A když i po třetí chybě obrany v 53. minutě skóroval svým druhým golem Haluza, bylo o zápasu rozhodnuto. V závěru hosté hráli přesilovku 5 na 3, ale na konečném výsledku 0:3 se nic nezměnilo.
18.10.Nastává čas první odvety - přijíždí OlomoucKAD - OLO 0:3, 14.kolo | Jindřich PolednaKadaň se po 13ti kolech uhnízdila na 9.pozici, ale ambice má ještě vyšší. Tým není se 17 body moc spokojen, doma zbytečně ztrácel. Po první čtvrtině základní části přichází čas odvet a jako první přijíždí do Kadaně třetí Olomouc. Podaří se domácím vrátit Hanákům porážku z prvního kola? To zjistíme ve středu 19. října, zápas začíná v 18 hodin.
15.10.Kadaň v přestřelce porazila HradecKAD - HKR 5:3, 13.kolo | Filip De Bolle, Martin Gahler, Jakub CoufalK a d a ň - Domácí se proti favoritovi nebáli hrát a po polovině zápasu vedli po brankách Charouska, Eiselta a Diviše už 3:0. Hosté ale nesklopili zbraně a v rozmezí 8 minut vyrovnali zápas. Nástup do třetí třetiny zvládli domácí výborně a po minutě hry se znovu radovali z vedení po brance Mikšovice. Hosté se snažili vyrovnat, ale Ton jim v 57. minutě zničil sny o vyrovnání. Zápas tak skončil 5:3.
14.10.Do Kadaně míří třetí HradecKAD - HKR 5:3, 13.kolo | Jindřich PolednaHradec Králové už několik let patří do horní poloviny prvoligové tabulky, v posledních dvou letech dokonce do nejlepší čtveřice. A i letos se mu daří! Za prvním Ústím zaostává o 6 bodů, Olomouc má o pouhé 2 body více. Obávaná ofenziva Východočechů o sobě dává vědět a před Kadaní je tak velká výzva - dokázat, že současný tým má na postup do vyšších pater tabulky, a že soupeři si pro body do Kadaně nebudou jezdit ani v letošní sezóně.
12.10.Kadaň porazila Most a stoupá tabulkou vzhůruMST - KAD 2:4, 12.kolo | Jindřich PolednaVe 12.kole se v kadaňské brance představil již šestý brankář! Tentokráte nastoupil od začátku zápasu Jan Kaššák. A vedl si skvěle. Tým se na něj mohl spolehnout a dával branky. Tu první vsítil už ve 4.minutě Josef Révay, další dvě přidali v prostřední části Vladimír Novák a v přesilovce i z marodky navrátivší se Zdeněk Skořepa. V poslední třetině zvyšoval na rozdíl 4 branek Ondřej Fiala a s domácími to vypadalo špatně. Jenže zabrali a dokázali v poslední pětiminutovce 2x překonat Kaššáka. Kadani to však radost z vítězství nevzalo a z Mostu si přiváží důležité 3 body.
11.10.Cíl je jasný - musíme dovést body z Mostu!MST - KAD 2:4, 12.kolo | Jindřich PolednaPo sympatickém výkonu proti Ústeckým Lvům jede kadaňský celek bojovat o body do nedalekého Mostu. Ten jako nováček není zrovna v optimální náladě, má je deset bodů a krčí se na předposledním místě tabulky. Tým našeho soupeře nešlape podle představ, po utkání s Hradcem došlo dokonce na vyřazení tří opor z kádru, protože vedení Mostu nebylo spokojeno s jejich výkony. Kadaň má teď s Cikánkem v brance velikou šanci chytit stoupající formu za pačesy a vybojovat co nejvíce bodů, díky kterým by se opět odpoutala ode dna tabulky.
10.10.Do branky přichází na výpomoc Lukáš CikánekJindřich PolednaPři absenci dvou hlavních brankářů - Tomáše Závorky a Kamila Jariny se rozhodlo vedení týmu vypomoci si z extraligových řad. Do Kadaně přichází na dočasnou výpomoc mladý kladenský Rytíř Lukáš Cikánek. Ten v letošním roce plní na Kladně roli dvojky a možnost zapojení se do zápasového rytmu bere jako výzvu. Stále má totiž otevřené dveře do kladenské klece, kde již dva roky dokazuje, že má extraligové parametry.