V září 2010 vyšly tyto články:

12>>
30.9.Kadaň se pokusí bodovat i v Havlíčkově BroděHBR - KAD 3:2, 6.kolo | Jindřich PolednaPo dvou velmi povedených zápasech, kdy Kadaň vstřelila pokaždé 8 branek, nás čeká další nepříjemný soupeř - Havlíčkův Brod. Celek, který měl v loňské sezóně velmi úzkou spolupráci s pražskou Slávií, zatím tápe. Jedinou jasnou výhru zažil ve 4. kole s Chrudimí, jinak se celkově herně trápí. Nabuzená Kadaň přijede s bojovnou náladou, na led soupeře přijede jako nejlépe střílející celek s nejvyšším rozdílem skóre celé ligy. Zápas začíná v sobotu 2.října v 17 hodin a vy jej můžete sledovat po online přenosu.
29.9.Výsledky mládeže 20.09.2010 - 26.09.2010Martin GahlerVýsledky mistrovských utkání mládeže, střelce kadaňských branek, statistiky a tabulky najdete v podrobnostech článku.
29.9.Kadaň doma převálcovala TřebíčKAD - TRE 8:2, 5.kolo | Jindřich PolednaPo vysoké výhře hostila nabuzená Kadaň třetí Třebíč. Ta se sice po 12ti minutách ujala vedení, po zbytek zápasu ale dominovali domácí. Po vyrovnané první třetině se rozjel brankostroj, po kterém odjela zničená Třebíč s nečekaně vysokým výpraskem 8:2. O 8 branek Kadaně se podělilo 7 hráčů, 2x se do sítě Třebíče trefil Tomáš Bursík.
28.9.Kadaň přivítá třetí TřebíčKAD - TRE 8:2, 5.kolo | Karel MoulisV pátém kole první ligy hostí Kadaň rozjetou Třebíč. Černožluté čeká nelehký úkol, jak zastavit soupeřův útok? Třebíč nasázela v předchozích zápasech 17 branek, a i díky tomu jí s 9 body náleží třetí místo v tabulce. Proto přijďte podpořit naše borce i vy. Zápas se odehraje ve středu 29.9. od 18.00.
25.9.Tábor schytal předčasnou nadílku, Kadaň mu dala osm branekTAB - KAD 1:8, 4.kolo | Ondřej KubátParádní představení si nachystali hokejisté Kadaně na čtvrté kolo první ligy. Na ledě Tábora totiž předčasně nadělovali, zvítězili tam jednoznačně 8:1. Severočeši přitom po dvaceti minutách vedli jen o gól, pytel s brankami se roztrhl až ve druhé a třetí části duelu.
24.9.Kadaň míří do předposledního TáboraTAB - KAD 1:8, 4.kolo | Jindřich PolednaVe 4.kole se potkají dva celky, které v posledním zápase nevsítili ani branku. Kadaň prohrála 0:2 v Litoměřicích, Tábor dostal 4 kousky v Chomutově. Kohouti mají po třech odehraných kolech pouhé 2 body a jedině výhra nad Kadaní je může katapultovat do klidnějších vod středu tabulky. Kadani se v Táboře tradičně nedaří, v loňském ročníku se jí nepodařilo urvat Kohoutům ani bod. Zápas začíná v sobotu od 18 hodin a vy jej můžete sledovat pomocí online přenosu.
22.9.Zvenku opět bez bodu a tentokrát i bez góluLTM - KAD 2:0, 3.kolo | Radek VokálS nulou na kontě vstřelených gólů odjíždějí hráči Kadaně z Litoměřic, za 60 minut nedokázali brankáře Volkeho překonat. Výhru domácím zařídil dvěma góly křídelník Jan Kloz.
21.9.Kadaň zavítá na led nováčka HC LitoměřiceLTM - KAD 2:0, 3.kolo | Ondřej BubelaPo úspěšném domácím utkání s Chrudimí čeká naše hokejisty nováček soutěže HC Stadion Litoměřice. Své první prvoligové utkání Stadion nezvládl a prohrál v Chrudimi po sympatickém výkonu 3:2, avšak v dalším zápase hráči Stadionu dokázali urvat 1 bod v nám dobře známém Táboře.
18.9.Václav Eiselt vystřílel Kadani výhruKAD - CHR 2:1, 2.kolo | Martin Gahler, Filip De BolleHokejové drama, v hlavní roli Václav Eiselt. To byl sobotní zápas našich hokejistů proti Orlicím z Chrudimi. Hosté sice vedli zásluhou Drtiny, odjeli však s prázdnou. Dvě přesilovkové trefy Václava Eiselta udržely všechny tři body doma.
17.9.Získáme doma první body?KAD - CHR 2:1, 2.kolo | Jindřich PolednaPo těsné prohře v 1. kole v Olomouci potřebují kadaňští borci nutně bodovat. Poprvé se představí doma a jejich soupeř bude celek Chrudimi. Ta měla před sezónou velké finanční potíže a vypadalo, že bude nucena ze soutěže odstoupit. Klub finanční krizi naštěstí zažehnal, a tak jej uvidíme v naší soutěži i letos. Pro Kadaň to byl v sezóně 09/10 přijatelný soupeř, tři ze čtyř utkání dokázali hráči v černožlutých dresech vybojovat pro sebe.
16.9.Ladislav Boušek: Zasloužili jsme si minimálně bodOLO - KAD 4:3, 1.kolo | Miroslav FantalO L O M O U C - V prvním zápase nového ročníku dokázal vstřelit dvě branky na horké půdě v Olomouci. Přesto byl po zápase zklamaný. Jeho tým nehrál v Olomouci druhé housle. Třikrát se Kadani podařilo vyrovnat stav utkání. Počtvrté však už to jeho spoluhráči nezvládli. „Zasloužili jsme si minimálně bod,“ řekl po zápase Ladislav Boušek.
15.9.Kadaň na úvod padla v OlomouciOLO - KAD 4:3, 1.kolo | Ondřej Kubát, Karel MoulisTřikrát dokázali hokejisté Kadaně vyrovnat, přesto si z prvního ligového kola neodnesou ani bod. Na ledě Olomouce sehráli vyrovnanou partii a zásluhou Radulaye a dvou tref Bouška vždy smazali náskok domácích. Na zásah Polodny z 52. minuty už však odpověď nenašli ani v závěrečné hře bez brankáře.
14.9.Kadaň odstartuje ligu v OlomouciOLO - KAD 4:3, 1.kolo | Karel MoulisDlouhé čekání je u konce, ve středu je na programu úvodní kolo prvoligového ročníku 2010/11. SK Kadaň v něm zavítá na olomoucký zimní stadion, kde se od 18:00 střetne se zdejší Morou. Jak si svěřenci Mikuláše Antonika povedou, můžete sledovat v našem online textovém přenosu.
14.9.S přípravou jsem spokojenýJindřich PolednaPoslední den před vstupem do prvoligové sezóny jsme požádali trenéra Milukáše Antonika o rozhovor. Poskytl nám jej před posledním dopoledním tréninkem a bylo vidět, že je s přípravou spokojený a už se těší na tu pravou prvoligovou vřavu. Vstup do ligy totiž nebude mít Kadaň zrovna jednoduchý. Bude hrát venku. A navíc na ledě ambiciozní Olomouce.
9.9.Kadaň poslední přípravu vyhrálaLTM - KAD 3:4, 0.kolo | Jindřich PolednaPoslední přípravní zápas začal pro Kadaň velmi dobře. První třetinu vyhrála brankou Tona, na 2:0 zvyšoval na začátku prostřední části Fiala. Jenže pak se domácí probrali a otočili stav na 3:2. Možnost poprat ve o vítězství zajistil Kadani v 51.minutě Bauer. V penaltovém roztřelu exceloval Jarina a vítěznou branku Kadaně si připsal Trefný.
8.9.Kadaň míří do LitoměřicLTM - KAD 3:4, 0.kolo | Karel MoulisPoslední zápas letní přípravy změří své síly hráči Kadaně na ledě prvoligového nováčka z Litoměřic. První vzájemný zápas vyhráli hráči Stadionu 4:3, když dokázali během deseti minut druhé třetiny srovnat utkání na 3:3 a nakonec dát i vítěznou branku na konečných 4:3. Je tedy na žlutočerných, aby dokázali že také umějí hrát hokej, zápas se odehraje ve čtvrtek 9.9. od 18 hodin a vy budete moci sledovat zápas díky online přenosu.
7.9.Přípravná utkání 2. třídyMartin GahlerVýsledky přípravných utkání 2. třídy a střelce branek najdete v podrobnostech.
7.9.Kadaň zdolala MedvědyKAD - BER 6:3, 0.kolo | Karel MoulisK a d a ň - Dnešní zápas se Severočechům povedl. Kadanští dokázali zdecimovat obranu hostí šesti kousky za třicet minut hry. Poté jakoby se chuť hrát hokej z domácích vytratila a Medvědi si dokázali připsat tři čestné úspěchy. I přes 3 branky hostů se mohli domácí na svém ledě radovat z výhry 6:3 nad Berounem.