V srpnu 2004 vyšly tyto články:

12>>
31.8.Dobří holubi se vracejíKAD - BNJ 6:0, 10.kolo | Katka Hodková, Martin GahlerV předposledním přípravném utkání proti druholigovým Benátkám ubylo návštěvníků, ale jak se říká: někdo ztrácí – někdo získává… A tým SK Kadaň získal hned dvě posily. Tou první je navrátilec z Dukly Trenčín Stanislav Stavenský a jako druhá opora se z Hradce Králové vrátil Jaroslav Polák. Oba útočníci vypověděli smlouvu z osobních důvodů a do konce letošní sezóny by měli působit v černožlutých barvách. Hned v prvním utkání si Jarda vyzkoušel, jak se dávají góly, a Standa oprášil trestnou lavici.
30.8.Posledním soupeřem měl být dánský týmJindřich PolednaKadaňský tým měl původně v hledáčku i dalšího zahraničního soupeře, norský Lillehammer, ale kvůli kolizi termínů se toto utkání nakonec také neodehraje. Na našem zimním stadionu se tak nepředstaví ani jeden z původně plánovaných zahraničních soupeřů. V pondělí odřekl společné utkání dánský Rødovre Mighty Bulls. Tento tým hraje nejvyšší dánskou soutěž, patří k lepšímu průměru ligy a ve svém kádru má dokonce tři Čechy.
29.8.Přípravné období se chýlí ke konciKAD - BNJ 6:0, 10.kolo | Míša SládkováDlouho očekávaný začátek nového ročníku I. ligy se přibližuje mílovými kroky a Kadaň se připravuje na svůj předposlední přípravný zápas. Soupeřem se stanou druholigové HC SOH Benátky nad Jizerou, které dosahují ve své přípravě vynikajících výkonů. Ledový souboj uvidíme 31. srpna od 18:00.
27.8.Litvínov nadělil v tréninkovém tempu Kadani šestkuKAD - LIT 2:6, 9.kolo | Jindřich PolednaExtraligový Litvínov sice ze začátku vyčkával, jak se domácí k utkání postaví a téměř nekombinoval, ovšem po sedmi minutách vedl již o dvě branky. Kadaň sice snížila, ovšem po laciné chybě odskočili hosté před koncem třetiny opět o dvě branky. Když ve druhé třetině branka nepadla a na začátku třetí se podařilo Kadani snížit, vypadal vývoj skóre pro Kadaň povzbudivě. Jenže zkušený litvínov nasázel svému prvoligovému soupeři do konce třetiny další 3 branky a zaslouženě vyhrál.
27.8.Petr Jež se zranilKAD - LIT 2:6, 9.kolo | Jindřich PolednaPetr Jež, brankářská jednička pro nadcházející sezónu nechytal v přípravném utkání s Litvínovem. Ovšem při rozbruslení ještě v brance stál, chytal jako o život. Jenže právě kvůli tomu se do branky na začátku utkání musel postavit Jan Pospíšil. Petr Jež zůstal v kabině.
25.8.V pátek se poperou černožluté barvy Kadaně a LitvínovaKAD - LIT 2:6, 9.kolo | Katka HodkováV pátek 27. srpna od 18 hodin se SK Kadaň na domácí půdě střetne s HC Chemopetrol Litvínov. Minulý týden sice dostala od svého extraligového učitele na mosteckém stadionu výchovnou lekci 3:1, ale kadaňští hokejisté přece jen nějakou dobu dokázali nad svým soupeřem udržet jednobrankové vedení - hlavně zásluhou skórujícího Martina Postla. Netradičně se hrálo na 4 x 15 minut a Litvínov nastoupil v obou polovinách s rozdílnými sestavami.
24.8.Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet…KAD - KNO 2:1, 8.kolo | Katka Hodková, Martin GahlerJeště deset minut před začátkem utkání mezi SK Kadaň a HC Klášterec nad Ohří nebylo jasné, zda se v husté mlze povalující se v celém areálu bude vůbec hrát. Mléčný opar se nakonec podařilo nepatrně rozehnat a regionální derby mezi první a druhou ligou mohlo s trochou nadsázky směle odstartovat. Hrací doba byla od začátku stanovena na 4 x 20 minut vzhledem k tomu, že oba celky do vzájemného klání nasadily více než 25 hráčů.
21.8.Další derby na obzoruKAD - KNO 2:1, 8.kolo | Míša SládkováK tradičním soupeřům v přípravných utkáních již řadu let patří i HC Klášterec nad Ohří. Do předsezónních zápasů je Klášterec zván nejen díky atraktivnosti, které jakékoli derby poskytuje, ale také pro schopnost dokonale prověřit fyzické i kombinační schopnosti domácího celku. Na zápas se můžeme těšit 24.8. od 18:00.
20.8.LIT-KAD 3:1: Kadaň vedení neudrželaLIT - KAD 3:1, 7.kolo | Martin Gahler, redakce HC LitvínovHokejisté Kadaně vzdorovali po Plzni i druhému extraligovému soupeři v přípravě. Nad Litvínovem vedli brnnkou Martina Postla, ale Chemopetrol dokázal zápas otočit. Vítěznou branku Litvínova vstřelil ve 45. minutě obránce František Bombic. Netradičně se hrálo na 4 x 15 minut, Litvínov nastoupil v obou polovinách s rozdílnými sestavami.
19.8.Dnes Kadaň otestuje extraligový LitvínovLIT - KAD 3:1, 7.kolo | Katka HodkováV pátek od 10 hodin a 30ti minut uvidí zimní stadión v Mostě přípravný duel mezi celkem SK Kadaň a HC Chemopetrol Litvínov. Hrací doba byla pro tento zápas stanovena na 4x15 minut, aby domácí celek mohl otestovat dvě sestavy. Hostující Kadaň se již na zápas připrauje v téměř kompletním počtu. Avšak trenéři stále hledají dvojku do branky, a proto se na ledě objeví na zkoušku brankáři Hübl a Pospíšil.
17.8.Jako první si gól zařvali fandové KadaněKAD - CHM 5:3, 6.kolo | Katka Hodková, Martin GahlerNa čerstvě vytvořené ledové ploše se v úterý sešel v Kadani výběr hráčů, kteří během přípravných zápasů prošli nemilosrdným sítem hlavního trenéra pana Aloise Chlustiny. Tým sice notně prořídl, ale teprve nyní dostal šanci předvést své opravdové kvality v dalším přípravném utkání s Chomutovem. Přestože si Kadaň do poloviny utkání diktovala vlastní podmínky hry, nechala se nakonec po silném tlaku strhnout k chomutovské agresi a ztratila přehled o situaci, která se zpočátku vyvíjela v její prospěch. Nakonec se ale ukázalo, že domácí tým má štěstí na své straně. Porážku v Chomutově oplatila Kadaň vítězstvím na domácí půdě 5:3.
16.8.Kadaň uvidí v úterý od 18 hodin okresní derbyKAD - CHM 5:3, 6.kolo | David SchlegelKadaňští hokejisté zatím poctivě dodržují úterní a páteční termíny přípravných zápasů. V úterý od 18 hodin je čeká druhé letošní okresní derby s Chomutovem. V utkání měst, která jsou od sebe vzdálená pouhých 20 kilometrů, se představí řada hráčů, kteří působili v oba klubech. Oba soupeři se spolu rozešli v přípravném utkání v Chomutově před dvěma týdny smírně 4:4. Chomutovu minulý týden chybělo pro zranění šest hráčů. Někteří z nich však již možná k utkání nastoupí.
14.8.KAD - SOK 6:2 - Vysoká výhra nad druholigistouKAD - SOK 6:2, 5.kolo | Martin GahlerK a d a ň - V zápase s druholigovým soupeřem ze západu Čech se kadaňští střelci rozstříleli a zaznamenali 6 branek. Po dvou v každé třetině. Dvě z nich zaznamenal mladík Jabrocký.
11.8.Od 18 hodin hostí Kadaň druholigový SokolovKAD - SOK 6:2, 5.kolo | David SchlegelK a d a ň - Už pátý přípravný zápas na prvoligovou sezónu čeká ve čtvrtek od 18 hodin hokejisty SK Kadaň. Jejich soupeřem budou hokejisté druholigového Baníku Sokolov. Pro hosty půjde teprve o první přípravné utkání, protože plánovaný zápas se Slaným byl z technických důvodů zrušen. Prestižní zápas čeká nejméně tři kadaňské hráče. V závěru loňské sezóny v Sokolově působila dvojice karlovarských Slováků - juniorů Juraj Sadloň a Ján Tomaška a další mladík Jiří Mudra, kteří nyní nastupují za Kadaň.
10.8.Kreuzmann s Vobořilem potkají staré známéPLZ - KAD 4:2, 4.kolo | David SchlegelHokejisté SK Kadaň čeká v úterním dopoledni přípravný zápas na plzeňském zimním stadionu. Od 10:30 se střetnou s hokejisty Lasselsbergeru Plzeň. Na plzeňský zimní stadion se tak opět podívá útočník Jaroslav Kreuzmann, který v době výluky NHL před deseti lety nastupoval v útoku s bratry Strakovými, v sezóně 1991/92 byl navíc autorem klíčové neuznané branky ve finále s Trenčínem. Gól tehdy nebyl uznán pro dva puky na ledě... Na plzeňský zimák se vrátí i Milan Vobořil, který byl v průběhu loňského ročníku extraligy vyměněn do Kadaně za jiného obránce Martina Klause. Vstup na utkání je zdarma.
10.8.PLZ-KAD 4:2: Kadaň vzdorovala až do samého koncePLZ - KAD 4:2, 4.kolo | Petr Naar, David SchlegelP l z e ň - Hokejisté Kadaně v Plzni odvedli velmi dobrý výkon. Po první třetině dokonce brankou Tomašky vedli, pak prohrávali o dvě branky, ale nakonec Mudra snížil a při power-play sahali Severočeši po vyrovnání. Kadaňským chyběl obránce Milan Vobořil, který se zotavuje po zranění zad a místo utkání podstoupil rehabilitaci.
10.8.Jaroslav Kreuzmann si opět zahrál v PlzniPLZ - KAD 4:2, 4.kolo | Petr NaarP l z e ň - Už v dnešních brzkých ranních hodinách se museli kadaňští hráči odebrat do západočeské metropole, kde odehráli přátelské utkání proti extraligovému celku HC Lasselsberger Plzeň. Na plzeňský led opět vyjeli dva bývalí hráči Plzně, kteří nyní hájí barvy týmu SK Kadaň. Petr Jež odchytal polovinu utkání a Jaroslav Kreuzmann několikrát v průběhu utkání ohrozil plzeňského strážce branky. “Bylo to klasické přípravné utkání,“ řekl Kreuzmann.
6.8.LIB - KAD 3:0 - S neprůstřelnými tygry bez góluLIB - KAD 3:0, 3.kolo | Jiří Beníšek, Tomáš KučeraL i b e r e c - Kadaňští odjeli na led Bílých Tygrů s cílem skórovat proti neprůstřelné liberecké dvojici Hnilička - Falta, ale ani kadaňským střelcům se nepodařilo odčarovat kouzlo liberecké brankářské dvojice. Tři branky rovnoměrně rozdělené do tří třetin pak rozhodli o prohře kadaňského SK 0:3.
5.8.Kadaň se v pátek představí v LiberciLIB - KAD 3:0, 3.kolo | Jindřich PolednaV pátek bude mít v přípravě kadaňský tým dalšího extraligového soupeře. V 18 hodin naši hráči nastoupí v Liberci, který před letošní sezónou výrazně posílil. Hvězdou týmu pod Ještědem bude pro nadcházející sezónu bezesporu brankář Milan Hnilička, který dá libereckým jistotu v brance.
4.8.Váhy štěstí se v Chomutově překlápěly na obě stranyCHM - KAD 4:4, 2.kolo | Katka Hodková, Martin GahlerByť Kadaň v úterý odpoledne odehrála s Chomutovem vůbec historicky první společné přátelské utkání, zápas byl stejně tvrdý a nelítostný jako během řádné sezóny. Na pravidla dohlížel hlavní rozhodčí Jiří Florián a s ním čároví rozhodčí David Merc a Tomáš Gerát. Předzvěstí budoucích úspěchů může být jeden bod, který by si Kadaň přivezla domů.