V březnu 2011 vyšly tyto články:

30.3.Výsledky mládeže 14.03.2011 - 21.03.2011 Jindřich PolednaVýsledky mistrovských utkání mládeže a střelce kadaňských branek najdete v podrobnostech článku.
17.3.B-tým prohrál v nájezdechJindřich PolednaBlízko k postupu do 2.ligy měl B-tým mužů. Problémy zmítající se Chotěboř nejdříve k zápasu málem nenastoupila, pak dvakrát prohrávala, ale vždy dokázala vyrovnat. Postupovou loterii nevyřešilo ani desetiminutové prodloužení a nakonec o všem rozhodly až samostatné nájezdy.
16.3.Turnaje na ZS v KadaniJindřich PolednaKoncem března a začátkem dubna se na kadaňském zimním stadioně odehrají dva turnaje. Březnový bude pro věkovou kategorii 1998 a mladší, dubnový pro ročníky 1996 - 1997.
14.3.B-tým s vytáhl a převálcoval ChotěbořJindřich PolednaPo prohře na ledě Chotěboře se kadaňským B-tým mužů opravdu vytáhl! Výhra 8:1 byla přesvědčivá, hráčům dodala sebedůvěru a poslala je do třetího rozhodujícího zápasu, který se odehraje v Chotěboři ve středu 16. března od 18 hodin.
14.3. Výsledky mládeže 7.03.2011 - 13.03.2011 Jindřich PolednaVýsledky mistrovských utkání mládeže a střelce kadaňských branek najdete v podrobnostech článku.
10.3.B-tým první zápas s Chotěboří prohrál v prodlouženíJindřich PolednaPrvní zápas kvalifikace o 2.ligu prohrál kadaňský B-tým v Chotěboři 4:5 v prodloužení. Utkání se hrálo ve středu 9. března od 17 hodin. Série se hraje na dvě vítězná utkání, v případě remízy po 60 minutách se zápasy prodlužují o 5 minut.
7.3.Mikuláš Antonik: Bilance venkovních zápasů byla katastrofálníOndřej KubátK a d a ň - Už v polovině února skončila hokejistům prvoligové Kadaně sezóna. V předkole play-off nestačili na rozjetý Havlíčkův Brod a nedokázali tak obhájit loňské skvělé osmé místo. Dvanáctá pozice v I. lize tak je mírným zklamáním. „Měli jsme za úkol dostat se do první osmičky, ale nepodařilo se nám to kvůli nezvládnutým venkovním zápasům,“ uvedl hlavní trenér Severočechů Mikuláš Antonik.
5.3.Kadaň "B" vyzve HC ChotěbořJindřich PolednaPo výhře 5:3 na ledě týmu Velkých Popovic přivítal B tým Kadaně právě tento celek k odvetě. Hosté přijeli v bojovné náladě a celý zápas podle toho vypadal. Po 60ti minutách svítil na ukazateli výsledek 3:5 pro hosty a to znamenalo jediné - prodloužení.