archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
28.2.V sobotu vyzveme Medvědy z BerounaKAD - BER 1:3, 0.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - Již třetím kolem bude v sobotu pokračovat skupina o baráž. Kadaňští ve středu zajížděli do Mostu, který před komorní návštěvou necelých osmdesáti diváků porazili 1:5. V sobotu se na svém ledě představí v zápase s berounskými Medvědy. Středočeši sice stále platí za žhavého adepta pro baráž, kde by doplnili beznadějně poslední Most, ale jejich ztráta na dvanáctý Šumperk je aktuálně pouze tříbodová. V play-out nemá zatím žádný tým jistotu záchrany, na vedoucí Ústí Beroun ztrácí jen šest bodů.
26.2.Kadaň si z Mostu odváží tři body za výhru 1:5MST - KAD 1:5, 0.kolo | Jiří NovotnýTaké druhý zápas skupiny o udržení kadaňští sehráli na venkovním ledě. Tentokrát je však nečekala dlouhá cesta do Šumperka, jejich soupeřem byl totiž nedaleký Most. Úvodní branka padla v 17. minutě zápasu, Karel Hromas bekhendem překonal gólmana Horáka. Ještě před koncem úvodní peridody se Kadaň dostala do dvoubrankového vedení, Karel Ton nedal Horákovi šanci střelou z mezikruží. Třetí branku kadaňští přidali ve 23. minutě, nad lapačku domácího gólmana se trefil Petr Jíra. V závěru druhé třetiny přidal dvě branky Nikola Gajovský a Kadaň vedla už 0:5. Domácím se podařilo alespoň kosmeticky upravit, ve 48. minutě na Strmeně vyzrál Bojer.
25.2.Play-out pokračuje. Kadaň zajíždí na led jasně posledního MostuMST - KAD 1:5, 0.kolo | Ondřej HollK a d a ň - Prvoligové play-out pokračuje zítra svým druhým kolem a kadaňští hokejisté zajíždějí, stejně jako v posledním zápase základní části, na led posledního Mostu, který je po prohře s Motorem jasným a prvním účastníkem baráže. V posledním zmiňovaném měření sil byli lepší černožlutí. Dokáží urvta znovu tříbodové vítězství, anebo se budou radovat domácí? Zápas startuje zítra v 17:30 na zimním stadionu v Mostě.
24.2.Turnaj 1.třídMartin GahlerV neděli 23.2.2013 jsme na kadaňském zimním stadionu organizovali prestižně obsazený turnaj pro žáky 1.tříd (ročník 2007 a mladší), nutno dodat, že se kadaňské naděje vůbec proti českým "velkoklubům" neztratili, ba naopak sehráli velice pohledná utkání se zajímavými výsledky. Celkově jsme nakonec obsadili vynikající 3.místo. Nutno dodat, že díky famóznímu výkonu všech hráčů v poslední třetině turnaje, jsme ještě sahali na celkové turnajové vítězství.
Nejlepším hráčem turnaje za kadaňské barvy byl vyhlášen Filip Prošek a nejlepším brankářem turnaje kadaňský Štěpán Veselý. Nejmladším hráčem turnaje byl pětiletý Daniel Civiš z Kadaně. Zbytek týmu však nebyl o nic horší, celý tým zaslouží velikou pochvalu za výborný výkon a práci pro tým.
22.2.Kadaň na šumperském ledě prohrála 4:3 po samostatných nájezdechSUM - KAD 4:3, 0.kolo | Marcel HollV sobotním prvním kole skupiny o udržení zajížděla Kadaň na led Šumperka. Vstup do zápasu se povedl lépe domácím, kteří od třetí minuty vedli. Poté se povedlo Kadani vývoj zápasu otočit, když se prosadili Karel Ton a Nikola Gajovský. Druhá třetina přinesla dvě branky. Nejprve domácí vyrovnali na 2:2, ale v poslední minutě prostřední periody prostřelil šumperského brankáře Karel Ton, jenž zaznamenal druhou trefu večera. Drakům se povedlo ve třetí třetině vyrovnat, když se prosadil Marek Haas. Rozuzlení zápasu nepřineslo ani prodloužení, a tak se muselo rozhodnout v nájezdech, v nichž byli lepší domácí, kteří zásluhou Sedláka získali druhý bod.
21.2.Play-out záhájíme na ledě ŠumperkaSUM - KAD 4:3, 0.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - Po výtečné loňské sezóně se letos kadaňští do vyřazovacích bojů neprobojovali, a tak musí vzít zavděk skupinou o udržení. V té bude bojovat 6 týmů, které zůstaly pod čarou play-off. Cíl je jasný - vyhnout se baráži, v níž dva poslední celky budou hájit prvoligovou příslušnost nad vyzyvateli z třetí nejvyšší soutěže. V úvodním duelu play-outu kadaňští zajíždí do dalekého Šumperka. Salith má stejně jako Kadaň na kontě 63 bodů, díky horšímu skóre se nachází na 12. pozici.
19.2.Kadaň zná rozlosování a termíny zápasů ve skupině o konečné 9.-14.místoMarcel HollKadaň zná měla ještě před koncem základní části jistotu účasti v play-out, neboli skupině o konečné 9. – 14. místo. Ta odstartuje již v sobotu 22. února a skončí ve středu 26. března. Na Sportovní klub čeká v play-outu pět domácích a pět venkovních zápasů. Poslední dva týmy s nejnižším počtem bodů pak sehrají baráž se třemi nejlepšími druholigovými týmy.
19.2.Kadaň porazila Most po bojovném výkonu1:2MST - KAD 1:2, 52.kolo | Jindřich PolednaKadaňští hráči byli hned od úvodních minut agilnějším týmem, připravili si několik šancí a v 5.minutě šli do vedení. Přihrávku zpoza branky proměnil v gól Petr Jíra. Domácí sice koncem druhé třetiny vyrovnali, jenže Kadaň ihned odpověděla a brankou Gajovského se rychle opět ujala vedení - 1:2. I v poslední třetině si hráči Sportovního klubu připravili několik slibných šancí, jenže domácí gólman Horák držel Most nad vodou. Kadaň tak získala důležité 3 body z ledu soupeře a do playout může jít se vztyčenou hlavou.
18.2.Výsledky mládeže Sportovního klubu 10.-16.2.2014Jindřich PolednaPřinášíme Vám výsledky odehraných zápasů z týdnu 10.2. - 16.2.2014
18.2.V posledním kole základní části zajíždí Kadaň na led nedalekého MostuMST - KAD 1:2, 52.kolo | Marcel Holl, Ondřej HollDlouhodobá základní část se blíží ke svému zdárnému konci. Již ve středu 19.2.2014 nastoupí kadaňští hokejisté k zápasu na ledě nedalekého Mostu. Jedná se o poslední 52.kolo. „Most bude určitě nepříjemný. Věřím v to, i když nemají o co hrát, tak to nebude snadný zápas. Věřím, že získáme tři body,“ říká před středečním derby slovenský obránce Sportovního klubu Daniel Opalek.
15.2."Nezačali jsme podle našich představ," říká po zápase s Benátkami nad Jizerou Daniel OpalekKAD - BNJ 3:2, 51.kolo | Marcel HollK a d a ň - V přeloženém pátečním kole hostila Kadaň na vlastním ledě osmé Benátky nad Jizerou. Celý zápas hokejové krásy příliš nenabídl, i tak ale dokázali domácí zvítězit 3:2 a připsat si důležité tři body. „Začali jsme špatně, ne podle našich představ. Časem jsme začali jít více do brány a napadaly nám tam určité góly. Soupeř měl mladší mužstvo a snažili jsme se toho využít,“ říkal po utkání kadaňský zadák DANIEL OPALEK, jenž měl prsty v první gólu Kadaně.
14.2.Kadaň porazila Benátky 3:2 a před playout si zvedla sebevědomíKAD - BNJ 3:2, 51.kolo | Jindřich PolednaPo bezbrankové první třetině se domácí tým ujal rychle dvougólového vedení v prostřední periodě. Nejdříve se v čase 20:24 trefil Nikola Gajovský, na 2:0 zvyšoval 62 sekund po něm Ondřej Kaše. Jenže hosté se vrátili do zápasu po chybě domácí obrany ve 27.minutě. Dvoubrankové vedení vrátil domácímu týmu ve 32.minutě Jiří Charousek. Zápas zdramatizoval středočeský soupeř ve 44.minutě, kdy využil přesilovou hru při vyloučení Szakala - 3:2. Změnu skóre nepřinesla ani závěrečná hra Benátek bez brankáře.
13.2.Netradičně v pátek nás čeká domácí zápas s BenátkamiKAD - BNJ 3:2, 51.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - V minulém kole kadaňští hokejisté zajížděli do Jihlavy. Dukla sice do zápasu nenastoupila v optimální sestavě, ale Kadani se nepodařilo vstřelit ani jednu branku a tři body tak zůstaly na Vysočině. Poslední domácí zápas základní části naši hokejisté sehrájí již tento pátek, soupeřem jim budou Benátky nad Jizerou. Středočeši se v tabulce nacházejí na 8. příčce a čeká je play-off.
10.2.Kadaň padla v Jihlavě fotbalovým výsledkem 1:0JIH - KAD 1:0, 50.kolo | Marcel HollV pondělním padesátém kole zajížděla Kadaň na led Jihlavy. Opět jí nečekal lehký zápas, ale černožlutí si na svého soka věřili. Jenže zásah do nadějí zaznamenal v osmnácté minutě obránce Urbanec, jenž střelou od modré překonal Strmeně. Jak se na konci zápasu ukázalo byla rozdílová branka, která zaručila domácí Dukle tříbodové vítězství.
9.2."Rozhodlo, že jsme brzy vedli 2:0," říká po sobotním utkání s Berounem Jan HammerbauerKAD - BER 5:0, 49.kolo | Marcel HollK a d a ň - V sobotu hostila Kadaň na vlastním ledě celek Berouna. Jednalo se tedy o přímý duel o dvanáctou příčku prvoligové tabulky. V utkání byli lepším mužstvem domácí, kteří vyhráli nakonec jasně 5:0. „Myslím si, že rozhodlo, že jsme brzo vedli 2:0. Potom už jsme si to hlídali celý zápas,“ prozrazuje dvacetiletý útočník JAN HAMMERBAUER, jenž v zápase vsítil jednu branku.
9.2.Přivezeme body z Vysočiny?SOK - KAD 3:2, 7.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - V sobotu naši hokejisté zvládli důležitý domácí zápas s berounskými Medvědy, kteří si z Kadaně odvezli porážku 5:0. Na toto vítězsví se kadaňští pokusí navázat v pondělí, kdy se v rámci 50. kola představí na ledě Dukly Jihlava. Dukla se drží na 3. příčce tabulky se čtyřbodovým náskokem na Havlíčkův Brod, na druhou Olomouc ztrácí již 11 bodů.
8.2.Kadaň přesvědčivě přejela MedvědyKAD - BER 5:0, 49.kolo | Jindřich PolednaV zápase o šest bodů nenechala Kadaň vůbec nic náhodě a zakousla se do Medvědů hned od prvních vteřin. Výsledkem byly 2 branky v úvodních minutách - Karel Ton získal pro domácí celek vedení ve vlastním oslabení, Nikola Gajovský přidal v 6.minutě další uklidnění. Zbylé tři trefy padly až v poslední třetině, do střelecké listiny se postupně zapsali Nikola Gajovský, Karel Hromas a Jan Hamerbauer. Kadaň tak vyhrála 5:0 a odskočila Berounu už o 4 body.
8.2.Výsledky mláděže SK Kadaň 27.1. - 2.2.2014Jindřich PolednaV článku najdete výsledky mládeže odehrané v týdnu od 27.1. do 2.2.2014. Výsledky by se na našich webových stránkách měly objevovat již pravidelně.
7.2.Tempo první ligy pokračuje, v sobotu dorazí do Kadaně BerounKAD - BER 5:0, 49.kolo | Marcel HollK a d a ň - Tempo první ligy je neúprosné. Kadaňské hokejisty čeká už třetí zápas během jednoho týdne. V sobotu nastoupí na vlastním ledě proti celku - Medvědi Beroun 1933, kterému patří třináctá příčka, tudíž půjde o velmi důležité utkání a zároveň přímý boj o dvanácté místo. „Ať určitě přijdou podpořit, že se budeme snažit i proti Berounu vyhrát a určitě nějaký góly dáme,“ zve všechny příznivce kadaňského hokeje na sobotní utkání Lukáš Novák.
6.2.Chtěli jsme vyhrát, což se nepovedlo, lituje Lukáš NovákLTM - KAD 4:3, 48.kolo | Jiří Novotný, Filip De BolleL i t o m ě ř i c e - V rámci 48. kola kadaňští zajížděli do litoměřické Kalich Areny. Černožlutí na ledě favorizovaného týmu vedli již 0:2, ale domácí třemi góly ve druhé třetině skóre otočili a nakonec zvítězili 4:3. Úvodní branku zápase vstřelil v 17. minutě Lukáš Novák, jehož jsme po zápase vyzpovídali.