archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2006 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
26.2.Krize je pryč - junioři deklasovali PZ KladnoKAD - PZK 7:2, 35.kolo | Miroslav LučanUtkání začalo v nezvyklém čase, již v 10:45 hodin. Úvod zápasu se nehrál ve vysokém tempu, hosté z Kladna byli v první třetině nebezpečnějším a lepším týmem, v deváté minutě již vedli o dvě branky, do konce prvního dějství se podařilo Schönauerovi snížit. Od druhé třetiny jakoby za domácí nastoupil jiný tým, začali hrát více agresivněji a od té doby byli jednoznačně pány na ledě. Ve druhé třetině se jim podařilo zápas otočit ve svůj prospěch. V závěrečné části byl vidět na ledě jen jeden tým, domácí již kosmeticky upravili skóre na 7:2 a Středočeši si odvážejí domů vysokou porážku.
24.2.Protrhnou junioři smůlu před baráží ?KAD - PZK 7:2, 35.kolo | Miroslav LučanK poslednímu domácímu zápasu základní části 1.ligy juniorů vyjedou na led domácí borci proti houževnatému soupeři PZ Kladno v neděli 26.2.2006 v netradičním čase již od 10:45 hodin. Kadaňským se poslední dobou vůbec nedaří, již pět utkání po sobě nepoznali slast vítězství. A nyní se pokusí o návrat ztracené formy před barážovými zápasy, ve kterých jí budou zcela jistě potřebovat. Kladenští jsou nevyzpytatelným celkem, dokáží s kýmkoli prohrát, ale také kohokoli porazit. Nasvědčuje tomu také poslední vzájemný duel na kadaňském zimním stadionu, kdy Středočeši rozstříleli do té doby suveréní domácí borce v poměru 4:9. Kadaňští ale hodlají krutou porážku kladenským vrátit. Zápas slibuje velice atraktivní a krásnou podívanou. Nejen proto zveme všechny fanoušky na kadaňský zimní stadion. Přijďte povzbudit domácí tým ještě před důležitými barážovými zápasy.
21.2.Vyjádření k potyčce mezi fanoušky a pořadatelskou službouKAD - UNL 1:3, 51.kolo | Jindřich PolednaPo skončení pondělního utkání mezi celky Kadaně a Ústí nad Labem došlo k nemilé události. Zástupce fanklubu hostí přeskočil přes zídku za střídačkou do prostoru mezi střídačkami, kde se chtěl po posledním utkání základní části pozdravit s hráči hostujícího týmu. To se však nelíbilo jednomu z pořadatelů, který měl dohlížet na svěřený prostor, který hodlal "s nasazením života" bránit.
20.2.Kadaň čeká poslední zápas sezónyKAD - UNL 1:3, 51.kolo | Jindřich PolednaKadaňský hokejový klub si asi takhle závěr sezóny nepředstavoval. Poslední utkání již v 52.kole, navíc proti suverénovi ligy. Na druhou stranu již Kadaň nemá co ztratit a může se poprat o poslední 3 body v letošní sezóně a poskočit alespoň na 11. příčku tabulky. Zápas začíná v 18 hodin.
20.2.Kadaň prohrála i v derniéřeKAD - UNL 1:3, 51.kolo | Jindřich PolednaKadani nikdo nedával v předzápasových prognózách moc šancí, a vše se vyplnilo. Hosté se ujali již po 182 sekundách vedení 2:0 a dali tak jasně najevo, že jsou jednoznačnými lídry soutěže. V 16.minutě snižoval domácí Vojtěch Kloz, ale Lvi ještě do konce první třetiny zvýšili svůj náskok o dvě branky. A protože během druhé a třetí třetiny již žádný gól nepadl, zakončili domácí hokejisté sezónu prohrou se suverénem soutěže 1:3.
19.2.Junioři doma pouze remízověKAD - MST 3:3, 33.kolo | Míša SládkováKe svému dalšímu zápasu nastoupili kadaňští junioři v neděli proti Mostu. Ačkoliv to podle vstřelených branek během úvodní třetiny vypadalo, že mají otěže zápasu pevně ve svých rukou, náskok jim do konce utkání nestačil. Klání plné vyloučení, v závěru i osobních potyček, nenašlo vítěze. Celky se po šedesáti minutách rozešly smírně za stavu 3:3.
18.2.Poslední bitva na ledě soupeřeBER - KAD 3:3, 52.kolo | Miroslav LučanJiž k poslednímu zápasu na ledě soupeře zajíždění dnes hráči SK Kadaň na led Berounských Medvědů. V zápase prakticky o nic nejde, pouze o prestiž a o kosmetickou úpravu umístění v tabulce. Kadaňští na svého soupeře ztrácí čtyři body a pokud ho chtějí ještě předstihnout musí bezpodmínečně vyhrát. Očekává se vyrovnaná bitva, čemuž napovídají i poslední vzájemné zápasy. Utkání začíná na ledě Středočechů 18.2.2006 v 17:00 hodin.
18.2.Kadaň prohospodařila slibný náskokBER - KAD 3:3, 52.kolo | Jindřich PolednaAčkoliv v zápasech s Berounem nepadá nikdy moc branek, užívali si divácí v sobotu v Berouně nad poměry. Kadaň se postupně po trefách Hlubučka, Žáka a Derflera dostala do vedení 3:0, domácí hráči však dokázali berounské obecenstvou rozjásat, když během 14ti minut vyrovnali. Utkání dospělo do prodloužení, v němž branka již nepadla, a tak se obě mužstva rozešla smírně. Beroun si díky získanému bodu pojistil umístění v konečné tabulce před Kadaní.
17.2.Juniorům se stále nedaříMBL - KAD 5:3, 32.kolo | Miroslav LučanK dalšímu zápasu 1.ligy juniorů zajížděli kadaňští junioři na led Mladé Boleslavi s chtěli si tak napravit pošramocenou reputaci z předchozích kol, které vůbec nedopadly podle představ. Předchozí tři utkání s celkem BK Mladá Boleslav dotáhli k jednoznačnému vítězství kadaňští. Dnešní utkání se jim, ale opět nepovedlo a po hrubých chybách celého týmu zaslouženě prohráli 5:3.
16.2.Olomouc si uhájila play offOLO - KAD 2:1, 50.kolo | Vladimír Pašek, Martin GahlerKadaň v Olomouci odehrála utkání, které s konečným pořadím v tabulce nijak nehlo. Olomouc dál zůstává na osmé příčce. Severočeši se stále drží v nepostupové a ani nesestupové části tabulky. Do konce základní části Kadani chybí už jen dva zápasy. Dá se očekávat, že půjde spíš o exhibici, než o závěrečné boje. Olomouc se ujala vedení hned v první třetině a převahu si udržela až do konce utkání, kdy se symbolicky trefil kadaňský útočník Michal Hlusička.
15.2.Pojistí si doma Olomouc 8. příčku?OLO - KAD 2:1, 50.kolo | Jakub CoufalPo překvapivém vítězství Olomouce v Brně si hanácký celek bude chtít doma nechat plný počet bodů. Snahu překazit jim tento plán mají v popisu práce hokejisté Kadaně. Severočechy již netrápí boje o udržení či play-off, proto by mohli do utkání jít bez velkých nervů. Venku se Kadani začalo docela dařit, po bodech přišla těsná prohra v Jihlavě. Pokus o úspěch začne ve čtvrtek 16. února v 18:00.
13.2.Chomutov si odvezl plný počet bodůKAD - CHM 1:5, 49.kolo | Míša SládkováPrvní derby ze dvou, které teď kadaňské hokejisty čeká, se odehrálo v pondělí. Ačkoliv gólově do zápasu vkročili lépe domácí, Chomutov do konce klání jasně prokázal svou větší chuť po vítězství. Kromě první branky v podstatě černožlutým nedovolil nijak výrazně dramatizovat utkání, které bylo značně rozkouskováno množstvím vyloučení. Po šedesáti minutách tak odcházelo z ledu šťastnější mužstvo Chomutova, které s přehledem vyhrálo 5:1.
12.2.Prodlouží Kadaň Chomutovu venkovní sérii bez výher?KAD - CHM 1:5, 49.kolo | Jakub CoufalV předposledním domácím utkání přijede do Kadaně nedaleký tým z Chomutova. Náš nejbližší soupeř v 1. lize v minulém kole rozstřílel Kometu Brno, naopak Kadani chyběl maličký krůček k úspěchu v Jihlavě. Chomutov potřebuje každý bod, aby mohl v tabulce stoupat do vyšších pater, Kadaň naopak bojuje o co nejlepší místo pod branami play-off. Zajímavostí je, že hráči KLH už téměř měsíc nedokázali přivést z venku vítězství. Derby začíná v pondělí 13. února v 18:00.
11.2.Krize juniorů pokračujeUNL - KAD 9:0, 34.kolo | Miroslav Janíček, Miroslav LučanK předehrávce 34.kola 1.ligy juniorů zajížděli kadaňští na led Ústeckých Lvů. Zápas se hostům vůbec nevydařil, hra nepřipomínala souboj prvního s druhým týmem tabulky. Kadaňští po celý zápas nic nevymysleli a nic nepředvedli. Celý tým působil tragickým dojmem a krutou, ale zaslouženou porážkou 9:0 tak natáhl šńůru bez vítězství na tři zápasy. Domácí tým hrál v klidu, s chutí si zastřílel a připravuje se na baráž o extraligu juniorů.
11.2.Nevydařený úvod se v závěru dohnat nepodařiloJIH - KAD 3:2, 48.kolo | Jaroslav Novák, Míša SládkováČernožlutí nezačali na ledě Jihlavy zrovna optimálně. V polovině úvodní třetiny se objevila jednička u skóre domácích. V druhé dvacetiminutovce si diváci na nedostatek gólu stěžovat nemohli. Jihlava si vytvořila tříbrankový náskok, ale Kadaň se dvěma slepenými góly dostala opět do hry. Jenže klidná Jihlava si již kráčela mílovými kroky za vítězstvím, které si s jistotou pohlídala. Severočeši se pokusili zvrátit osud zápasu odvoláním Hübla z branky, ale ani to nepomohlo. Kadaň prohrála 2:3.
10.2.Potrápí SK Kadaň další silný celek ?JIH - KAD 3:2, 48.kolo | Miroslav LučanK utkání 48.kola 1.hokejové ligy jedou hokejisté SK Kadaň na Horácký zimní stadion změřit síly s HC Duklou Jihlava. Jihlavští doma body neztrácí, ale Severočeši již několikrát dokázali silného soupeře, favorita, zle potrápit a připravit o body. Kadaňský tým může hrát v pohodě, bez stresů, vyhl se baráži a play-off je také v oblasti teorie. V sestavě nastupuje s několika juniory, na kterých je vidět snaha se poprat o stálejší místo v sestavě. Úvodní buly bude vhozeno v sobotu 11.2. v 17:30 hodin.
8.2.Posune se Kadaň na 9. příčku tabulky?KAD - SAR 2:1, 47.kolo | Jindřich PolednaPo dohrávce v Prostějově se dostala Kadaň na desátý schod prvoligové tabulky a případné středeční vítězství jí může vysadit ještě o kousek výše. Sareza v pondělí prohrála v předehrávaném utkání 52.kola a případný kolaps na severu Čech jí již nadobro odřízne od osmé příčky. Naopak kadaňská "teoretická" šance by žila dál. V dresu Sarezy se kadaňskému publiku představí Michal Oliverius. Ten se za ostravský celek docela chytil, v devíti zápasech si připsal 2 branky a 3 asistence.
8.2.Kadaň doma porazila Sarezu v prodlouženíKAD - SAR 2:1, 47.kolo | Jindřich PolednaKadaň před dnešním zápasem cítila šanci poskočit na devátou příčku. Hokejisté Ostravy za sebou měli strastiplnou cestu na sever Čech a utkání pro ně také nezačalo nejlépe. Domácí obránce Robert Plaček využil v úvodní třetině po pěti sekundách přesilovou hru a udělal tím velikou radost kadaňským fandům. Jenže ty zchladil po pěti minutách ostravský Bokroš. V řádné hrací době branka již nepadla, a tak přišlo na řadu, v Kadani po čtvrté za sebou, prodloužení. V něm se radovali opět domácí, když 10 vteřin před koncem vsítil Martin Postl vítězný gól.
6.2.Kadaň ukořistila v hnízdu Jestřábů bodPRO - KAD 1:1, 44.kolo | Jakub CoufalV dohrávce 44. kola zavítala Kadaň na led Jestřábů z Prostějova. Kadaň se po překvapivé výhře v Mladé Boleslavi dočkala bodů i tentokrát. Ambice na vítězství naznačili Severočeši již v 1. třetině, ve které Martin Postl rozesmutnil prostějovské ochozy. Radost z vedení ale netrvala dlouho. Hned v úvodu prostředního dějství vyrovnal na 1:1 Kruliš. Ve vzájemné přetahování pokračovali hokejisté až do konce normální hrací doby, avšak bez vstřelené branky. A když ani prodloužení o vítězi nerozhodlo, připsaly si oba tábory po bodu za remízu 1:1.
5.2.Smolný víkend juniorůKAD - DEC 3:4, 31.kolo | Miroslav LučanPo nevydařeném pátečním utkání v Sokolově si dnes chtěli kadaňští junioři spravit chuť na předposledním celku tabulky HC Děčín. Utkání mělo jasného favorita, čekalo se jasné vítězství domácích. Ale všichni se krutě mýlili. Po prvních dvou šancích na ukazateli skóre svítilo 0:2 ve prospěch hostí. Zápas nabral jiný charakter než měl. Domácím se nedařilo vstřelit branky, i když měli spousty příležitostí, zejména v poslední třetině, kdy se hrálo prakticky na jednu branku. Děčínští junioři po boji zvítězili 3:4.