V listopadu 2015 vyšly tyto články:

12>>
30.11.Poslední dva zápasy byly jako den a nocPRE - KAD 5:3, 27.kolo | Jindřich PolednaZ dvoudenního výjezdu po moravských stadionech nepřivezl Sportovní klub ani bod. Každý zápas vypadal úplně jinak, přesto vyšla Kadaň bodově na prázdno. Před domácím zápasem s Kladnem jsme požádali trenéra Jaroslava Becka o zhodnocení obou utkání.
30.11.Kadaň padla s Kladnem, opět rozhodla 3.třetinaKAD - KLA 3:5, 28.kolo | Jindřich PolednaHosté vstoupili do utkání lépe, když využili minely domácího brankáře. Kadaň srovnala v přesilové hře díky Kadlecovi a následně šla do vedení po brance Mrázka. Hostům se podařilo vyrovnat ještě v 1.třetině. Domácí šli v prostřední části opět do vedení - brankou Chlouby, ale Kladnu se opět podařilo vyrovnat. Domácí nedokázali ve 3.třetině využít přesilovou hru, a tak přišel trest a Kladno se dostalo do vedení. Pátou branku přidalo pět minut před koncem - 3:5.
30.11.Je to škoda, měli jsme dneska vyhrát, říká obránce MrázekKAD - KLA 3:5, 28.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - V rámci osmadvacátého kola Kadaň přivítala Rytíře z Kladno. Dlouho vyrovnaný zápas nedokázali kadaňští udržet a prohráli 5:3. Jedním ze střelců byl obránce Jaroslav Mrázek.
28.11.Dokáže Kadaň porazit silné Rytíře z Kladna i na potřetí?KAD - KLA 3:5, 28.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - V rámci osmadvacátého kola WSM ligy přivítá Kadaň na domácím ledě Rytíře z Kladna. V předchozích dvou zápasech s Kladnem kadaňští dokázali vyhrát. Podaří se to svěřencům Jaroslava Becka i potřetí?
26.11.Kadaň nezvládla hru v oslabení a podlehla Přerovu 5:3PRE - KAD 5:3, 27.kolo | Filip De BolleI tentokrát Kadaň ztrácela v úvodu zápasu a po první třetině vedl Přerov o dvě branky. Ve druhé části sice snížil David Kaše, ale domácí okamžitě odpověděli a po dvou třetinách se zdálo, že je rozhodnuto. Černožlutí však nehodili flintu do žita a ve třetí třetině snížili zásluhou Šimona Szathmáryho a znovu Davida Kaše na rozdíl jediné branky. V 52. minutě však Přerov vstřelil čtvrtou přesilovkovou branku a zbytek zápasu si už pohlídal.
25.11.Kadaň padla po nevydařené poslední třetině v Šumperku 3:1SUM - KAD 3:1, 26.kolo | Jindřich PolednaPo bezbrankové první třetině, ve které si oba celky dokázali vytvořit několik slibných příležitostí, se vedení ujal Sportovní Klub. Jakub Chrpa perfektně zužitkoval Macháčkovu přihrávku a nedal domácímu gólmanovi šanci - 0:1. Kadaňské šance držel svým vynikajícím výkonem brankář Jan Dlouhý. Jenže domácí vyrovnali v přesilové hře na začátku třetí třetiny. A Po minutě otočili zápas ve svůj prospěch. Třetí trefa domácím pojistila výhru necelé 3 minuty před koncem - 3:1.
25.11.Dvě rychlé branky rozhodly, myslí si Jakub ChrpaSUM - KAD 3:1, 26.kolo | Tereza DoksanskáŠumperk/Kadaň - V rámci šestadvacátého kola zavítala Kadaň na led šumperských Draků. Ve druhé třetině šla Kadaň díky trefě Jakuba Chrpy do vedení, avšak vedení nedokázala udržet a prohrála 3:1.
22.11.Podaří se Kadani uspět v Šumperku?SUM - KAD 3:1, 26.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - K šestadvacátému kolu WSM ligy zajíždějí kadaňští na led Šumperka. Kadani se venku moc nedaří, ze Šumperka si budou chtít přivést všechny body. Podaří se svěřencům Jaroslava Becka vyhrát nad aktuálně posledním týmem ligy?
21.11.Kadaň porazila v derby Ústí 4:2KAD - UNL 4:2, 25.kolo | Jindřich PolednaVstup do zápasu měla jednoznačně lepší domácí Kadaň, která vedla po první třetině 2:0, autory branek byli David Kaše a Šimon Szathmáry. Na počátku prostřední třetiny odskoči domácí již třígólový rozdíl po šikovné trefě Darka Hejcmana. Čtvrtou branku Sportovního klubu vsítil v polovině zápasu Marek Račuk. V ústeckém dresu se 2x trefil Jan Kloz a Kadaň tak vybojovala výhru v derby 4:2 a získala alší důležité tři body.
21.11.Útočník David Kaše: „Jsem rád, že jsme to zvládli.“KAD - UNL 4:2, 25.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - V severočeském derby byla jasně lepší Kadaň. Když první branku domácích vstřelil odchovanec David Kaše. Sportovní klub přidal ještě tři branky a kadaňští vyhráli nad Ústečany 4:2.
21.11.Hlavní je, že se nám daří a vyhráváme, říká brankář Jan DlouhýKAD - UNL 4:2, 25.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - V rámci pětadvacátého kola přivítala Kadaň Ústí nad Labem. V severočeském derby vyhrála a Slovan porazila 4:2. Svými výkony pomohl k výhře brankář Jan Dlouhý, pro kterého to bylo první domácí utkání, ve kterém nastoupil od začátku.
20.11.Kadani nebyly v Litoměřicích uznány 2 regulérní gólyLTM - KAD 2:3, 24.kolo | Jindřich PolednaPo skončení zápasu v Litoměřicích cloumaly s domácím týmem emoce. Dle vyjádření domácích trenérů nepanovala v týmu kališníků spokojenost s výkony rozhodčích. Oslovili jsme kadaňské trenéry s žádostí o jejich vyjádření k tomuto tématu.
19.11.Další severočeské derby je tu. Porazí Kadaň i Ústí nad Labem?KAD - UNL 4:2, 25.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - Prvoligový kolotoč pokračuje pětadvacátým kolem, v němž Kadaň přivítá severočeský celek Slovan Ústí nad Labem. Svěřenci trenéra Jaroslava Becka mají Ústí nad Labem co vracet, ze vzájemného utkání v Ústí si kadaňští odváželi prohru 6:3 a nyní to budou chtít Ústečanům vrátit. Podaří se jim uspět v severočeském derby?
18.11.Račuk hattrickem zničil Litoměřice!LTM - KAD 2:3, 24.kolo | Jindřich PolednaPo bezbrankové první třetině se ujali vedení domácí hokejisté, kteří dokázali využít výhodu přesilové hry. Kadaň vyrovnala zanedlouho díky první brance Marka Račuka. Jenže Stadionu se podařilo těsně před druhou sirénou opět odskočit. Marek Račuk svou druhou brankou vyrovnal na 2:2 ve 44.minutě. Kadaň byla na konci 3.třetiny lepším týmem, tlačila domácí, třetí branky však do konce základní doby nedocílila. V prodloužení fauloval exkadaňský Aleš Pavlas a Marek Račuk skompletoval v přesilové hře svůj hattrick! Kadaň tak vyhrála 3:2!
17.11.Jaroslav Beck: „Podpořte tým! Porážky nás mrzí, ale jedeme dál!“ KAD - HAV 2:5, 23.kolo | Jindřich PolednaV posledních dvou zápasech se Sportovnímu klubu moc nedařilo, nezískal ani bod a navíc inkasoval 12 branek. Zeptali jsme se trenéra Becka na důvod těchto výsledků, na hodnocení nových posil a na mladíky v týmu. Zajímalo nás také, jak tým vnímá kritické hlasy ze strany fanoušků a úbytek diváků v hledišti.
17.11.Napraví Kadaň domácí prohru a porazí Litoměřice?LTM - KAD 2:3, 24.kolo | Tereza DoksanskáKadaň- Ve čtyřiadvacátém kole WSM ligy zajíždějí svěřenci trenéra Jaroslava Becka do nedalekých Litoměřic. Podaří se kadaňským navázat na výhru z odvety z jedenáctého kola?
16.11.Kadaňští dostali lekci z produktivity a podlehli HavířovuKAD - HAV 2:5, 23.kolo | Filip De BolleK a d a ň - Kadaňský stadion byl tuto sezónu pevnost, na které si vylámali zuby kdejací favorité. Havířovu se jako prvnímu týmu podařilo ukrást tři body. Hostům se podařilo otevřít skóre a po vyrovnávací brance Račuka okamžitě odpovědět. Ve druhé třetině zvýšili náskok na rozdíl dvou branek, ale ještě do přestávky snížil Hejcman. V poslední části už skóroval pouze havířovský Štumpf, který upravil skóre na konečných 2:5.
16.11.Byl to těžký zápas, říká slovenský útočník Martin SlobodaKAD - HAV 2:5, 23.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - V rámci třiadvacátého kola přivítala Kadaň hokejisty z Havířova. Od začátku se kadaňským moc nedařilo a prohráli vysoko 5:2. Zápas zhodnotil slovenský útočník Martin Sloboda.
16.11.Martin Mazanec: „Měl jsem husí kůži,když fanoušci skandovali moje jméno.“KAD - HAV 2:5, 23.kolo | Tereza DoksanskáKadaň- Ve třiadvacátém kole WSM ligy přijel do Kadaně Havířov. S nimi mimo jiné i bývalý dlouholetý hráč Kadaně Martin Mazanec.
16.11.Útočník Martin Kadlec: „Budu se snažit odvést zde tu nejlepší práci.“KAD - HAV 2:5, 23.kolo | Tereza DoksanskáKadaň- Premiéru v letošní sezoně si odbyl odchovanec, který se vrátil z angažmá v Bělorusku a to Martin Kadlec. V prvním zápase dostal důvěru od trenéra Becka a nastoupil v první formaci.