V říjnu 2013 vyšly tyto články:

12>>
30.10.Návrat na vítěznou vlnu se odkládá, neboť Motor porazil Kadaň 6:2CEB - KAD 6:2, 17.kolo | Marcel HollJestliže se chtěli kadaňští vrátit na vítěznou vlnu, tak se jim to hrubě nepovedlo. Po úvodní třetině prohrávali na ledě Budvar arény už 2:0. Během prostřední třetiny snížil Nikola Gajovský. Poslední perioda byla na branky velmi bohatá a 3 692 diváků na tribunách vidělo celkem pět branek, z toho čtyři do kadaňské branky. Jediným úspěšným střelcem Kadaně v poslední třetiny byl Ondřej Kaše, který srovnával na 2:2. Po jeho trefě ale domácí čtyřikrát udeřili a o výsledku zápasu bylo rozhodnuto. V závěru byl nejprve vyloučen Roman Chlouba, který dostal trest ve hře a na úplném konci duelu museli předčasně do kabin i domácí Chmelíř a kadaňský Stehlík. Oba zadáci si střihli bitku, která skončila patem.
29.10.Vrátí se Kadaň na vítěznou vlnu na ledě Motoru?CEB - KAD 6:2, 17.kolo | Marcel HollK a d a ň - Po nepovedeném sobotním zápase je tu další možnost získat body do prvoligové tabulky. Kadaňští hokejisté zajíždějí na led znovuzrozeného Motoru z Českých Budějovic. „Jedeme do Budějovic odehrát dobrý zápas a samozřejmě uděláme všechno proto, abychom si domů odvezli body,“ přemítá nad blížícím se zápasem kadaňský trenér Karel Soudek, který v uplynulých dnech oslavil padesáté narozeniny.
27.10."Rozhodla naše nepozornost a špatný přístup," ohlíží se za zápasem s Olomoucí David DobrovolnýKAD - OLO 1:4, 16.kolo | Marcel HollK a d a ň - Zápas s Olomoucí se domácím hokejistům nevydařil podle představ. Po většinu zápasu byli horším týmem, a moc šancí si nevytvořili. Jediným úspěšným střelcem domácího celku byl mladý obránce David Dobrovolný. Dvacetiletý zadák se prosadil střelou v závěru druhé třetiny, čímž uzavřel gólový účet utkání šestnáctého kola.
26.10.Kadaňská série výher končí. Olomouc si z Kadaně odváží všechny bodyKAD - OLO 1:4, 16.kolo | Marcel HollK a d a ň - Kadaňští hokejisté se chtěli ve druhém domácím zápase v tomto týdnu pokusit o zisk dalších bodů do tabulky. Bohužel proti Olomouci se jim to nepodařilo, neboť hosté si během necelých dvou třetiny vybojovali čtyřbrankový náskok. Jediným úspěšným střelcem Sportovního klubu byl v závěru druhé třetiny David Dobrovolný, který uzavřel skóre dnešního zápasu.
25.10.Kadaň čeká třetí zápas v jednom týdnu. Na domácím ledě přivítá OlomoucKAD - OLO 1:4, 16.kolo | Marcel HollK a d a ň - Po středečním překvapivém vítězství na ledě favirota a lídra první hokejové ligy z Mladé Boleslavi ček na Kadaň třetí zápas v tomto týdnu. Na kadaňský led míří další těžký soupeř, hanácká Olomouc. Celek pod vedením dua Petr Fiala a Jíří Dopita je dalším z kandidátů na nejvyšší příčky ve druhé nejvyšší soutěži. Utkání 16.kola první ligy startuje na Zimním stadionu v Kadani zítra v 17.30.
23.10.Vítězná šňůra pokračuje. Kadaň si z ledu lídra veze výhru 1:0MBL - KAD 0:1, 15.kolo | Marcel HollK a d a ň - Domácí Bruslaři měli po celý zápas herní převahu, ale k bodům to nevedlo. V páté minutě ujela ve vlastním oslabení dvojice Roman Chlouba a Nikola Gajovský. Druhý jmenovaný se přesnou trefou postaral o jedinou branku zápasu. Kadaň tak vyválčila na mladoboleslavském ledě další tři bodíky do tabulky a stala se vůbec prvním mužstvem, který Bruslaře letos porazil v jejich hájemství. Skvělý výkon podal v dnešním zápase Matúš Kostúr, který nepustil za svá záda žádný z 51 pokusů Mladoboleslavských hokejistů!
22.10.Jiří Charousek: "Pořád jsme věřili, že zápas můžeme vyhrát."KAD - UNL 4:3, 14.kolo | Marcel HollK a d a ň - Na začátku druhé čtvrtiny pelotonu první hokejové ligy zajel na kadaňský led ústecký Slovan. Zápas to byl vyrovnaný s množství šancí na obou stranách kluziště. O vítězi a zisku tří bodů pro domácí celek rozhodl JIŘÍ CHAROUSEK. Jeho rozhodující trefa zapadla za Dlouhého záda přesně 22 vteřin před koncem normální hrací doby. Pro kadaňskou třiatřicítku to byl pátý gól v posledních třech zápasech.
22.10.Kadaňští hokejisté míří na led ambiciózní Mladé BoleslaviMBL - KAD 0:1, 15.kolo | Marcel HollK a d a ň - A je tu další kolo prvoligového pelotonu. Po pondělní výhře v derby s ústeckým Slovanem zajíždějí hokejisté Kadaně na led lídra tabulky, do Mladé Boleslavi. Proti ambiciozním Středočechům je jistě nečeká vůbec nic lehkého. Jak již řekl například Jiří Charousek v pozápasovém rozhovoru po utkání s Ústím. Kadaň nemá v Mladé Boleslavi co ztratit, naopak může jen získat. Jasným favoritem jsou domácí hokejisté. Zápas dvou rozjetých týmu startuje v mladoboleslavské ŠKO-ENERGO Aréně zítra v 17.30 hodin.
21.10.Jiří Charousek srazil Ústí brankou v poslední minutěKAD - UNL 4:3, 14.kolo | Jindřich Poledna, Zdeněk Kamínek ml., Filip De Bolle, Marcel HollAčkoliv měli hosté lepší vstup do zápasu, domácí Kadaň postupně přebrala otěže a svůj tlak korunovala brankou Nikoly Gajovského v přesilové hře - 1:0. Od úvodu druhé třetiny měli ze hry více ústečtí Lvi. Do hry je dostala především kadaňská oslabení, v polovině zápasu tak domácí prohrávali již 1:2. Snaha Kadaně o vyrovnání vyústila v branku ve vlastním oslabení. Ve 49.minutě na 2:2 vyrovnal Karel Hromas, na 3:2 pro domácí otočil Karel Ton. Jenže radost z vedení nevydržela kadaňským dlouho, hosté vyrovnali v 55.minutě. Jenže domácí se nevzdali a vybojovali všechny tři body. Jiří Charousek rozhodl brankou 22 sekund před koncem, když nedal hostujícímu gólmanovi šanci střelou pod horní tyčku. Kadaň tak vyhrála nad Ústím i podruhé, tentokráte 4:3.
20.10."Kluci mi říkali, že vstřelím branku," prozrazuje Filip HantákKAD - MST 5:1, 13.kolo | Marcel HollK a d a ň - Kadaň má za sebou první čtvrtinu ligového pelotonu. Až v posledním zápase se jí, ale povedlo naplno bodovat v domácím prostředí. V rámci třináctého kola hostili černožlutí hokejisté soupeře z nedalekého Mostu. A i díky trefě FILIPA HANTÁKA dokázali svěřenci trenéra Soudka svého protivníka porazit. Po utkání jsme střelce premiérové branky v probíhajícím ročníku vyzpovídali.
20.10.V pondělí nás čeká zápas s ústeckým SlovanemKAD - UNL 4:3, 14.kolo | Jiří NovotnýV sobotu kadaňští hokejisté potvrdili roli favorita a jasně přehráli mostecký Baník. Již v pondělí je na programu další podkrušnohorské derby, ale tentokrát o něco prestižnější, přijedou totiž Ústečtí Lvi. Ti se po porážce v Šumperku nacházejí až na 12. pozici. Přijďte podpořit naše hokejisty ! Utkání startuje na kadaňském zimním stadionu v 17:30, připraven bude také textový online přenos.
19.10.Kadaň přejela Most 5:1KAD - MST 5:1, 13.kolo | Jiří Novotný, Marcel Holl, Stanislav Jiskra, Filip De BollePo výhře v Benátkách čekalo Kadaň derby s Mostem. Kadaň byla od úvodu aktivnější a po šesti minutách vedla 2:0. Nejprve se trefil Hanták a chvíli po něm zvyšoval Charousek. Třetí branku přidal na začátku druhé třetiny Ton. Mostečté vykřesali naději ve 27. minutě, kdy snížil Písařík. Ve třetí části se už radovali pouze domácí a po brankách Lukáše Nováka a Charouska si připsali první letošní domácí výhru za 3 body.
18.10.V posledním zápase první čtvrtiny hostíme doma nedaleký MostKAD - MST 5:1, 13.kolo | Jindřich PolednaKadaňský tým čeká na první tříbodovou výhru v domácím prostředí. Velkou šanci tak přináší 13.kolo, kdy do Kadaně přijede nedaleký Most. Ten je momentálně na předposledním 13.místě. Most není zrovna ve špatném rozpoložení, z posledních třech utkání získal celkem 7 bodů a odpoutal se tak z úplného dna tabulky. Kadani hraje do karet především marodka Mostu, více informací najdete v článku.
16.10.Kadaň loupila v Benátkách, od řeky Jizery se vrací s tříbodovou výhrouBNJ - KAD 2:4, 12.kolo | Marcel HollK a d a ň - První třetina dvanáctého kola se Kadani moc nepovedla, neboť do šaten šli svěřenci trenéra Soudka s jednobrankovou ztrátou. Tu se podařilo smazat ve 24.minutě. Těsně po skončení početní výhody se prosadil Jiří Charousek. Na další branku si diváci museli počkat až do třetí třetiny, i když dobrých šancí bylo k vidění několik. Šest minut po začátku poslední periody udeřil podruhé v zápase Jiří Charousek a otočil vývoj zápasu na kadaňskou stranu. V závěru se domácí snažili o vyrovnání, dokonce i odvolali svého strážce branky, ale bohužel za to zaplatili dvěma inkasovanými góly. Nejprve trefil odkrytou klec Karel Ton a tři vteřinky před koncem i zadák Jakub Stehlík. Mezi tyto dvě trefy se vměstnal i úspěšný pokus mladého Pavla Zachy.
15.10.Ve středu zajíždíme na led posledních BenátekBNJ - KAD 2:4, 12.kolo | Jiří NovotnýPo třech zápasech v řadě, které Kadaň ztratila až po samostatných nájezdech, přichází velká šance na tolik očekávaný tříbodový zisk. Naším dalším soupeřem jsou totiž Benátky nad Jizerou, se šesti body poslední celek tabulky. Zápas startuje ve středu 16.10. v 17:30, průběh můžete sledovat přes textový on-line přenos.
13.10.Nikola Gajovský: "Kdybych proměnil své šance a rozhodl zápas, byl bych za hvězdu."KAD - JIH 1:2, 11.kolo | Marcel HollK a d a ň - V utkání jedenáctého kola byl hodně vidět domácí útočník NIKOLA GAJOVSKÝ. Šestadvacetiletý písecký rodák vstřelil jediný kadaňský gól zápasu a měl i několik další velmi slibných příležitostí, proto jsme ho po utkání vyzpovídali.
12.10.Kadaň opět padla na nájezdy, tentokráte doma s DuklouKAD - JIH 1:2, 11.kolo | Jindřich Poledna, Jiří Novotný, Marcel HollPo bezbrankové první třetině se jako první trefil domácí Nikola Gajovský, který koncem 29. minuty zužitkoval přihrávku Petra Jíry. Jenže hosté vyrovnali koncem druhé třetiny, když využili vyloučení právě Nikoly Gajovského. Střelec jediné domácí branky měl ve 3.třetině několik šancí urvat pro Kadaň plný počet bodů, jenže hostujícího gólmana nepřekonal, gól nepadl ani v prodloužení,a tak o vítězi utkání musely rozhodnout nájezdy. V těch domácí hráči nepřekonali ani jednou hostujícího gólmana, a proto se museli opět spokojit jen s jedním bodem.
11.10.V sobotu přivítáme jihlavskou DukluKAD - JIH 1:2, 11.kolo | Jindřich PolednaKonečně plně bodovat! To je úkol kadaňských hráčů, kteří doma získali pouze 2 body za výhru proti Třebíči v prodloužení. Ale úkol to nebude jednoduchý. Dukla je rozjetá a momentálně jí patří třetí příčka v tabulce. Na vedoucí Mladou Boleslav ztrácí jihlavský tým 5 bodů.
9.10.Kadaň padla v Berouně po nájezdech, domů si veze bodBER - KAD 2:1, 10.kolo | Marcel HollK a d a ň - Po domácím nepříliš povedeném zápasu s Litoměřicemi zajížděli kadaňští hokejisté na led berounských Medvědů. V první třetině měli více ze hry domácí, ale branky se diváci nedočkali ani na jedné straně hřiště. Bezgólový stav vydržel zhruba do poloviny utkání. Na začátku třicáté minuty otevřel skóre berounský Matějka, který se prosadil těsně po kadaňské přesilovce. Svěřencům trenéra Karla Soudka se podařilo vyrovnat v polovině pětapadesáté minuty. Nabídnutou přesilovku 5 proti třem ještě brankou neskončila, ale klasickou verzi využil Roman Chlouba. Jeho branka znamenala, že se utkání prodlužovalo. V pětiminutovém prodloužení ale branka nepadla, a tak musely rozhodnout nájezdy. V nich padlo rozhodnutí až v jedenácté sérii. O plusovém bodu pro Beroun rozhodl Zdeněk Kubica.
8.10.Vyválčí Kadaň body proti rozjetým Medvědům?BER - KAD 2:1, 10.kolo | Jiří NovotnýV minulém kole se Kadaň utkala na domácím ledě s litoměřickým Stadionem. Černožlutí v zápase dvakrát vedli o dvě branky, ale nakonec se museli spokojit s pouhým bodem za prohru 5:6 po nájezdech. Ve středu Kadaň nastoupí v rámci 10. kola na ledě Berouna. Tamní Medvědi zažívají famózní vstup do soutěže. Zatím prohráli jen jeden zápas a jsou o skóre druzí za Mladou Boleslaví. Úvodní vhazování padne ve středu 9.10. v 18:00, ze zápasu je připraven tradiční on-line přenos.